Low - Dark Elmore
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Low - Dark Elmore

Klanový web - LosersOwningWorld
 
WebWeb  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  Onlinegamers.czOnlinegamers.cz  

 

 len tak moj nazor na owning

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
LOGY
Anonymní




len tak moj nazor na owning - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: len tak moj nazor na owning   len tak moj nazor na owning - Stránka 2 EmptyTue Apr 08, 2008 5:59 pm

Tak som si pisal ve hre s kamim Very Happy Tak ako ja som fakt nechel urazit ze ste lamy... proste to vobec nebol ucel.. ale tak zhrniem to...

Proste ako som napisal prvou vetou ste dobry klan.. ale proste ja som od vas cakal to ze vytvorite ally a budete uplne Top klan aky tu uz nikdy nebol... z Vasich vyhlaseni ked ste vznikali my to tak pripadalo... preto som napisal ze som ocakaval viac... ALe ked sa vytvorila KG.... tak som pochopil ze to as inebude... proste cakal som ze sa pojde na RB... low bude vse organizovat... vsade bude prve... na ostatnych sa bude ckat.. ale proste nestalo sa ... no proste vzhladom na vase avizovane vyhlasenia som fakt cakal to.. ako podla mna by vas to malo este tesit... ze sme mali z vas ( teda aspon ja ) mali taky respekt... To len pre vysvetlenie... myslel som to takymto stylom.. a mali by ste zobrat priklad z nas.. uz sme zacali riesit to solo hranie... a co sa tyk nazorov na lilith , embra , herov tak to ma nikto nepresvedci ze to nedela klanovu prestiz...

Tymto to asi uzavriem... Spam bol dobry...
Návrat nahoru Goto down
Kamikadze
Nobless
Kamikadze


Po?et p?ísp?vk? : 172
Join date : 06. 11. 07
Age : 33
Location : Pragaaa

len tak moj nazor na owning - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: len tak moj nazor na owning   len tak moj nazor na owning - Stránka 2 EmptyTue Apr 08, 2008 6:36 pm

Antíků tu padlo cca 20 ? když to trošku přeženu z toho 14 jsme si vyjeli my, když to přeženu prostě zkrátka 3 ku 1 ... Baiuma davala Future ne KU když byla KU SH už dokázala vzdorovat a bylo to pul na pul pleteš si Future a KU. Brema založil Future a zamával šátečkem v prvním měsíci. Buvier to tu postavil na nohy a výsledek ? Tvuj Sbožnovaný Brema mu smazal acc vyhodil ho z klanu a kuli němu leavli nej SoD , vlatně všici SoD , jedno asi si nebyl na serveru nebo nejsi informovaný. :-)
Návrat nahoru Goto down
Logy
Anonymní




len tak moj nazor na owning - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: len tak moj nazor na owning   len tak moj nazor na owning - Stránka 2 EmptyTue Apr 08, 2008 8:16 pm

Kami kto daval Baiuma cely november, december, januar?

jo inak Buvier mal acc na Samurajku a ine bremovi zabanaovane postavy.. mal este niekto iny?? A ked udajne Brema vyhadzoval Buviera s klanu to som uz bol v klane SoD... takze urcite ho nevyhodil... Buvier mu dal acc... Ako iste viete bol tam ten konflikt... Ze Buvier dal Arcainovi dake veci.. a potom ze len pozical a Arcain mu to nechcel vratit.. Brema stal za Arcainom a podobne... Ale kedze to takto beriete je vidno ze dakto staval na tom ze SoD bolo az druhorade..lebo vzdy som tvrdil ze ten pravy hrac to berie tak ze Dolezite je len SoulOFDestiny a nic ine... ziadny jednotlivec len klan... Proste niektory stary SoDi nedokazali odist zo vztycenou hlavou ako vitazi... aj preto ak si citas OG forum - legendy .... tak tam o nich nieje takmer vobec zmienka.. ludia to pocitia... Vid napriklad topici JoDa alebo NoD alebo CZkilers...

Inak ten antik je pravda ally kde je SoD sa do toho moc nechcelo... pokial si ja spominam odkedy som v SoD..sme dali antika raz s Vami, ked odchadzali buvier a tak... , potom za KU sme dali antika 3 krat.. nausnice pre WAI, Outlaws, a nas. Takze to sme mov nedavali ..ale prave tie tri nausnice vznikli v case tych baiumov..teda november, december, januar.. ( teda je to po cesky 11, 12 a 1. mesiac).
Návrat nahoru Goto down
Kamikadze
Nobless
Kamikadze


Po?et p?ísp?vk? : 172
Join date : 06. 11. 07
Age : 33
Location : Pragaaa

len tak moj nazor na owning - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: len tak moj nazor na owning   len tak moj nazor na owning - Stránka 2 EmptyTue Apr 08, 2008 8:23 pm

Logy napsal:
Kami kto daval Baiuma cely november, december, januar?

jo inak Buvier mal acc na Samurajku a ine bremovi zabanaovane postavy.. mal este niekto iny?? A ked udajne Brema vyhadzoval Buviera s klanu to som uz bol v klane SoD... takze urcite ho nevyhodil... Buvier mu dal acc... Ako iste viete bol tam ten konflikt... Ze Buvier dal Arcainovi dake veci.. a potom ze len pozical a Arcain mu to nechcel vratit.. Brema stal za Arcainom a podobne... Ale kedze to takto beriete je vidno ze dakto staval na tom ze SoD bolo az druhorade..lebo vzdy som tvrdil ze ten pravy hrac to berie tak ze Dolezite je len SoulOFDestiny a nic ine... ziadny jednotlivec len klan... Proste niektory stary SoDi nedokazali odist zo vztycenou hlavou ako vitazi... aj preto ak si citas OG forum - legendy .... tak tam o nich nieje takmer vobec zmienka.. ludia to pocitia... Vid napriklad topici JoDa alebo NoD alebo CZkilers...

Inak ten antik je pravda ally kde je SoD sa do toho moc nechcelo... pokial si ja spominam odkedy som v SoD..sme dali antika raz s Vami, ked odchadzali buvier a tak... , potom za KU sme dali antika 3 krat.. nausnice pre WAI, Outlaws, a nas. Takze to sme mov nedavali ..ale prave tie tri nausnice vznikli v case tych baiumov..teda november, december, januar.. ( teda je to po cesky 11, 12 a 1. mesiac).
Nebudu ti to brát, je jedno zkrátku KU každý bere jako slabý odvar Future a ne jako legendy, s lidma a jejich pocitama , myšlenkama nic nenaděláš i když si ty myslíš opak ;-)
Návrat nahoru Goto down
Logy
Anonymní




len tak moj nazor na owning - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: len tak moj nazor na owning   len tak moj nazor na owning - Stránka 2 EmptyTue Apr 08, 2008 8:32 pm

jo beru.. ja netvrdim ze sme legendy... Legyndy urcuju ako si pisal ludia... a ked tu raz skoncime... tak sa uvidi napriklad na OG fore...

A este pls pls pls tu odpoved kto daval Baiuma 11,12 a 1. mesiac...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




len tak moj nazor na owning - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: len tak moj nazor na owning   len tak moj nazor na owning - Stránka 2 EmptyTue Apr 08, 2008 8:38 pm

Logy napsal:
jo beru.. ja netvrdim ze sme legendy... Legyndy urcuju ako si pisal ludia... a ked tu raz skoncime... tak sa uvidi napriklad na OG fore...

A este pls pls pls tu odpoved kto daval Baiuma 11,12 a 1. mesiac...

To je asi jako bych řekl, kde si byl ty když jsme dávali Baiuma pravidelně co 5 dní 6,7,8 měsíc ???

Jo vlastně, ty jsi hrál v NW...promin

Už mám dost těch tvých keců, pamatuju si doby kdy si spamoval forum a tehdejší pwrgameři z tebe měli srandu za debilní topicy a vůbec dementní posty a ted se cítíš a píšeš jako největší owner, organizátor a PROgamer...

Promin Logy, nechtěl jsem todle napsat na OG, natož tady, ale tvoje kecy mě ničí... Je to minulost jako všechno, důležité je to co je co bude jak říkáš ty ,)
Návrat nahoru Goto down
hawkey
Nobless
hawkey


Po?et p?ísp?vk? : 108
Join date : 24. 11. 07
Location : internet

len tak moj nazor na owning - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: len tak moj nazor na owning   len tak moj nazor na owning - Stránka 2 EmptyTue Apr 08, 2008 9:02 pm

Logy napsal:

A este pls pls pls tu odpoved kto daval Baiuma 11,12 a 1. mesiac...
who cares?
o tom to neni ani v nejmensim.
Návrat nahoru Goto down
Logy
Anonymní




len tak moj nazor na owning - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: len tak moj nazor na owning   len tak moj nazor na owning - Stránka 2 EmptyTue Apr 08, 2008 9:25 pm

MAvado ja to pisem ako 11,12 a 1 mesic lebo neviem ako sa to vela cesky a vela cechov nevie co je to slovensky.. a tuto temu zacal kamiakdze ..tak sa ho normalne pytam... ..tak preto som zmenil a daval cisla mesiacov..lebo ceske nazvy nepoznam... takze minulost tu tahate vy... vid Kamikadze tu taha Buvierove casy a ten 6,7,8 .. ak uz ides do detailov... 8 mesic je august... a to som uz bol v SoD... a ty nebyl ... a 6,7 som hral z CZk na WE..ale to je lent ak na okraj...

Tiez som to nechcel pisat na OG fore... ale ked si bol ty ked ta tvoj klan potreboval ...len si sa mu vysmial... Si taky isty ako vecsina ludi... ide im len o seba a nevedia co je dobre meno klanu... Nechapem naco zo seba robite niekoho kto nieste.. "My sme klan!!!" znie z Vasich ust ... Ano pekne ze farmite.. Ale mali by ste pochopit ze dolezity je klan nie jednotlivec... a to proste neviete pochopit... lebo ste zahladeny len do seba ... Uz je to tak cca 6 mesiacov co stari Sodi ako MAvado,Hawkey , Agony kydaju na nas novych SoD hnoj kade len mozu... Brema ich nabral.... a spravil novy klan... a nikto to nemoze pochopit..vsetci len porovnaju zo starymi sodmi... co je ako ked porovnate kto je lepsi Pele alebo Romario?? Nikdy sa nestretli tak to nikto nemoze povedat... Akurat vy si mozte tu rikat ake sme lamy.. ale co vam to pomoze.. Tato generacia SoD co tu bola a pomaly konci ( vid koniec vacicaka, moj koniec na koncu mesiaca, Elle -- statnice, Brema maturita ) ... dosiahla vsetko co mohla... z nuly sa vypracovali na najlepsi klan, spravili tazko prekonatelne rekordy na olympiade, spravili z klanov ako WAI, Kartago, Yakuza, (...klanov co boli niekedy aj s NW .... ) klany, ktore boli tie najlepsie na DE vo svojom najlepsom case... , mal tri popredne hrady sucasne , 4 celkovo , nasi buffpeti mali CH, mali hrad....

TEd ako sa rozpadla Ku uz ako som spominal niesme krali ale stale sme v popredi..ale uz to je ted jedno...tato era skoncila...

Ja som povedone siel do SoD len kym sa neprejde na Supreme... s Czkillers.... Hraci ako Ratten ma presvedcili aby som ostal u nich a oni potom ved viete co spravili.... a ja som proste uz ostal o SoD .... a teoreticky som mal byt v januyry lider..ale kvoli tym Heyanm v ludskej kozi.. ktory by ma ukamenovali keby bol SoD lider niekto iny ako povodny stary SoD som tuto ponuku odmietol.... Stale to to bolo o tom ze niekto nevie preglgnut a pochopit to... ze SoD bolo na vyslni aj bez tych starych SoD.... Smile

Jo a co sa tyka teba konkretne MAvado... Tak ty si skvely hrac... ale bohuazial to je vsetko... si len ten tuctovy hrac ktory asi prvu vec co organizoval bol dnesny pohovor aj to len preto ze si hero..predpokaldam.. inak len drzis pusu a robis to co ti kaze niekto iny... sem tam nieco vyprsknes a lidri to zvazia... Ja som bol v Ku v trosku inej pozicii ako ty... mozno nie som taky dobry v PvP ako ty, ale co uz.... Kazdy dela nieco ine... Ale kedze je tvoje miesto medzitymi co drzia hubu a delaju to co iny vravia...takze sa prosim nevyjadruj....
Návrat nahoru Goto down
hawkey
Nobless
hawkey


Po?et p?ísp?vk? : 108
Join date : 24. 11. 07
Location : internet

len tak moj nazor na owning - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: len tak moj nazor na owning   len tak moj nazor na owning - Stránka 2 EmptyTue Apr 08, 2008 9:54 pm

Pele a Romario? zalezi na uhlu pohledu.. problem je, ze ten vas Romario se prejmenoval na Peleho, protoze Pele mel dobrou povest..
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




len tak moj nazor na owning - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: len tak moj nazor na owning   len tak moj nazor na owning - Stránka 2 EmptyTue Apr 08, 2008 9:55 pm

Logy napsal:

Jo a co sa tyka teba konkretne MAvado... Tak ty si skvely hrac... ale bohuazial to je vsetko... si len ten tuctovy hrac ktory asi prvu vec co organizoval bol dnesny pohovor aj to len preto ze si hero..predpokaldam.. inak len drzis pusu a robis to co ti kaze niekto iny... sem tam nieco vyprsknes a lidri to zvazia... Ja som bol v Ku v trosku inej pozicii ako ty... mozno nie som taky dobry v PvP ako ty, ale co uz.... Kazdy dela nieco ine... Ale kedze je tvoje miesto medzitymi co drzia hubu a delaju to co iny vravia...takze sa prosim nevyjadruj....

No Logy jsem CoCL a snažim se organizovat vícemeně, všechno....
V SoD jsem byl taky CoCL za ery Buviera a dost jsem pomáhal Bremovi, když ti jsi ještě hrál za ty NW, takže zrovna tady jsi šlápl vedle, můžeš se zeptat kamarádu v SoD, jako je Elle nebo Bremik logy ,)
Návrat nahoru Goto down
Kamikadze
Nobless
Kamikadze


Po?et p?ísp?vk? : 172
Join date : 06. 11. 07
Age : 33
Location : Pragaaa

len tak moj nazor na owning - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: len tak moj nazor na owning   len tak moj nazor na owning - Stránka 2 EmptyTue Apr 08, 2008 11:56 pm

Nevím Logy jestli se můžeš považovat za Eru SoD, ale ok neberu ti to, Elle Brema vačičák - souhlas ale ty, ok.
Srovnávají vás - ano proč? protože všichni vidí jak grafická křivka úrovně rapidně klesla ;-)
U nás v klanu panuje Demokracie ne zmrdaná Monarchie a každý JE CL i CoCL ( formálně jsem CL já mavado hawk avilett rilond CoCL a další ...) kdokoli může cokoli organizovat dělat obchodovat - Mavado organizuje polovinu věcí a za dobu své nepřítomnosi má k dispozici aj Acc na mně popř Kamiho. Spoléhám na něj jako na málokoho Smile
Co se týče toho Baiuma, v tech dobách o kterých mluvíš byla Future - KU v absoolutním rozkladu ale totálním cca 1-2 jsme si se SH vyjížděli Baiuma potom nasadila tempo KU a 2 měsíce zase ona - i když fighty byly pěkné. Další Měsíc se to střídalo, potom ztrácím přehled ale tuším že to přišla EU se kterou se SH střídalo ;-) KU ostrouhala a lidově řečeno dostávala na prdel, EU se rozpadlo a šlo do SH, ally fungovala cca 1 měsíc kdy se KU a SH střídali nastala moje měsíční absence kde se ukázalo, že CLka v mé ally stáli za kupu hoven a nedokázali si řídit chvíli ally samy, tak zanikla SH - která fungovala déle než KU nebo Future. pak jela KU asi měsíc baiuma, nadešla WD to netuším, nejsem v obraze ale hádám že KU to davala s WD na pul buh ví jak, přišla NOX měsíc to držela a jsme ve součastnosti.
Tolik celá historie od pádu Future. --> Ano Baiuma jste dávali ne ovšem víc než my nebo kdokoli jiný tečka.
(
p.S asi si milý zlatý pleteš Future a KU jinak si to vysvětlit nedá, ti drželi Baiuma snad 4 měsíce
Návrat nahoru Goto down
Seidon
Anonymní




len tak moj nazor na owning - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: len tak moj nazor na owning   len tak moj nazor na owning - Stránka 2 EmptyWed Apr 09, 2008 12:48 am

Škoda, že jsou ty články tak dlouhé jiank bych si je taky přečetl albino
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




len tak moj nazor na owning - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: len tak moj nazor na owning   len tak moj nazor na owning - Stránka 2 EmptyWed Apr 09, 2008 10:30 pm

hee logy jak jsi psal,ze na OG je neco jako'legendy' o kterych se tam da cist..mohl by me to sem nekdo postnout?ja to tam nikdy nezahled a rad bych si to,no to..precet..diky
Návrat nahoru Goto down
Logy
Anonymní




len tak moj nazor na owning - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: len tak moj nazor na owning   len tak moj nazor na owning - Stránka 2 EmptyThu Apr 10, 2008 12:43 am

Kami je vidno ze si tu mesiac nebol.. KU vznikla najprv ako ally pre rozsierenie krestu..bolo tam len SoD... o cca 5 dni sa k nam pridala byvala ally co viedli darkness a odvtedy uz bol Baium .... Asi hrame na inych serveroch... Zase si pleties pojmy s dojmami... KU a SH proti sebe stali asi tak 3 dni... pleties si KU z ally co stala proti SH.. a viedli ju Darkness...

citace :

No Logy jsem CoCL a snažim se organizovat vícemeně, všechno....
az ted chapem ...


citace :
každý JE CL i CoCL
Návrat nahoru Goto down
Kamikadze
Nobless
Kamikadze


Po?et p?ísp?vk? : 172
Join date : 06. 11. 07
Age : 33
Location : Pragaaa

len tak moj nazor na owning - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: len tak moj nazor na owning   len tak moj nazor na owning - Stránka 2 EmptyThu Apr 10, 2008 3:47 pm

Ne, pleteš se ty, pokud říkáš že SH stála jen proti 3 dny KU nebo co to tu vymlel, nemám na tebe náladu ty seš jak ženská co musí mít vždy oravdu. No comment
Návrat nahoru Goto down
hawkey
Nobless
hawkey


Po?et p?ísp?vk? : 108
Join date : 24. 11. 07
Location : internet

len tak moj nazor na owning - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: len tak moj nazor na owning   len tak moj nazor na owning - Stránka 2 EmptyThu Apr 10, 2008 4:39 pm

pletes si implikaci a determinaci, Logy ^^
Návrat nahoru Goto down
Logy
Anonymní




len tak moj nazor na owning - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: len tak moj nazor na owning   len tak moj nazor na owning - Stránka 2 EmptyFri Apr 11, 2008 1:37 pm

Jo Kami ten predchadzajuci topic si vystihol..az na to ze WD a KU to nedavali 50-50... ale WD nedala ziadneho...mozno max tak 1-2 Baiumov..


A dakto tu pisal o suhre, organizovanosti celej ally a klanu... Dako sa vytratila na poslednom Baiumovi ? Vsak ked ste minule drzali tipovcov v 27 ludoch a ich bolo 100+ a drzali ste ich 10 minut.... tak kde ste boli ted..tiez vas bolo 30+- a ich tam bolo tak... no 100 urcite nie.... tak 50+-

Nas ste prerazili raz... dalsi utok sme vyhrali my a potom ste videli organizovanost a suhru nasej ally.... Takze by som netvrdil ze ste niekde pred nami... Keby ste boli tak skvely asi date rychlo do mesta a idete to i 13 , ktora bolo skoro uplne volna.. max 1 parta... ale bohuzial... nikoho z vas to nenapadlo... Cisto teoreticky ste mali naskok 10 sekund co trva SOE... kedze ste boli mrtvy...

Dalsi bod bolo kapitulovanie vopred...(moze zohrata , organizovana ally nieco vopred zabalit za tych okolnosti ako boli na Baiumovi.. nepoviem keby nas tam na vas bolo tak 70-80... ) Mali ste tam lukarov, my magovske party... takze ako tu pisal kami ... mali ste nas dat v 1 parte...

citace :
kdo s tím začal a kdo si sám vyjel v 1 partě klidně 40 enemy? a popravdě Logy.
TAk boli ste tam 2 alebo 3 figter party... a napriek tomu ste zdecimovany ani sa nepokusili na dalsi utok...

citace :

Hera? Very Happy Logy jednou jedinkrát jsme přelívali - 2 měsíce Z5 a měli jste stejně her jako my minulý jsme na to srali a jak to dopadlo
nj bolo to na rovnako... ked nasich zaokruhlis nadol a vasich nahor Smile pri celkovom pocte 31 je uz rozdiel tych 4-5 dost velky na to aby si tvrdil rovnako.. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




len tak moj nazor na owning - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: len tak moj nazor na owning   len tak moj nazor na owning - Stránka 2 EmptyFri Apr 11, 2008 2:26 pm

Logy napsal:


Nas ste prerazili raz... dalsi utok sme vyhrali my a potom ste videli organizovanost a suhru nasej ally.... Takze by som netvrdil ze ste niekde pred nami... Keby ste boli tak skvely asi date rychlo do mesta a idete to i 13 , ktora bolo skoro uplne volna.. max 1 parta... ale bohuzial... nikoho z vas to nenapadlo... Cisto teoreticky ste mali naskok 10 sekund co trva SOE... kedze ste boli mrtvy...


Co to kecas, jaka souhra?? To ze jste tam meli noclan hera s hero polearmama a buffery ktery premazavali buffy, to je sehranost, jste stejne ubohy jako NOX.
Návrat nahoru Goto down
Kamikadze
Nobless
Kamikadze


Po?et p?ísp?vk? : 172
Join date : 06. 11. 07
Age : 33
Location : Pragaaa

len tak moj nazor na owning - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: len tak moj nazor na owning   len tak moj nazor na owning - Stránka 2 EmptyFri Apr 11, 2008 2:57 pm

Logy ty seš fakt krypl Very Happy LOW neexistuje tak dlouho aby jsme měli samé nobles, nemáme možnost jako vy pořád dokola portovat. jestli říkáš "souhra" to, že zemřete naportíte zemřete naportíme, tak jste nejsehranější klan co jsem kdy viděl.
A nemel tu srágory a koukni na mikeho video

http://files.filefront.com/low+serenity+finalavi/;9984084;/fileinfo.html

Tady máš ten náš závěrečný fight u Giranu, zde máš i jak NOX "útočili na nás" a zde taky uvidíš, že když jste naportili po jejich utoku na nás, tak byli tak poničení a bez bufu že by to vyjela aj jedna parta.
Návrat nahoru Goto down
Kamikadze
Nobless
Kamikadze


Po?et p?ísp?vk? : 172
Join date : 06. 11. 07
Age : 33
Location : Pragaaa

len tak moj nazor na owning - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: len tak moj nazor na owning   len tak moj nazor na owning - Stránka 2 EmptyFri Apr 11, 2008 3:00 pm

Btw uvědom si počty, ok np nedali jsme to nestydím se za to, ja jsem na naši ally i mé členy pyšný, ale uvědom si jendo, vy 3 klany v ally my 2 , nebrečím beru to jako GF , ale uvědom si co píšeš o počtu .-)

Ten 2 fight, kde jsme se mlátili vedle schodu jsme vyhráli, víš proč? nezačali jste chodit do haly (aden) a z ní znova do 13tky.
Návrat nahoru Goto down
Logy
Anonymní




len tak moj nazor na owning - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: len tak moj nazor na owning   len tak moj nazor na owning - Stránka 2 EmptyFri Apr 11, 2008 6:02 pm

jo to video si pozriem.... ale az o vikendu...



noblesse --> par ludi od vas bezalo od to i1 ... A neviem co to sem tahas..ja som snad spomenul tie bitky..spomenul som tu kde ste nas dali..potom my vas... a potom tu v toi 11/12. A kto tam portoval..to si nas asi pleties ... mozno tam portil par ludi... ale co uz noblesse mate taky a urcite ste mohli portnut... aspon niektorych... alebo je to snad bug? Vies to je zase taka vyhovorka... typu ..vies no nas WC este ma len 77 a nema COV preto ste vyhrali... Nepopieram ale ani nepotvrdujem to ze ci sa tam dakto od nas portil ked lahol... lebo to vobec neviem...

Co sa tyka bloodraiders..boli tam 4-5 ks .... to ze brecite ellemu do Pmka potom, ze nech prijmu vojnu a tak.. nevedeli sme o tom..a vojnu vam prijali... ... ale oni tam boli 4-5 co su noblesse..su tiez celkom novy klan... takze to zase az take markantne nebolo Very Happy

Co sa tyka poctu jasne som napisal ze nas bolo viac... a aby tu nevznikali hadky.. zjavne zrovna tu vetu si ako vzdy necital alebo nechcel citat....

citace :
Btw uvědom si počty, ok np nedali jsme to nestydím se za to, ja jsem na naši ally i mé členy pyšný, ale uvědom si jendo, vy 3 klany v ally my 2 , nebrečím beru to jako GF , ale uvědom si co píšeš o počtu .-)
citace :
Nas ste prerazili raz... dalsi utok sme vyhrali my a potom ste videli organizovanost a suhru nasej ally....
a potom ste videli... asi nechapes vyznam tejto vety... ale daj si to prelozit... to znamena ze som nic nepisal ako ste nas dali vy nas a potom my vas... ale ako sme spravili utok , ktory ste vobec necakali a na nic ste za nezmohli... Ja som to dal len ak priklad nasej organiizovanosti.. myslim si ze nox a podobne by sa na to velmi nezmohli... TAkze tym som chcel vyvratit to vase tvrdenie ze kto je tu daleko predkym... ( Myslim si ze vam to musi stacit ako dokaz ze rozhodne nieste o nic lepsi ako my... ) teraz sa da len polemizovat... ale keby ste boli tak velmi pred nami v organizovasti tak asi date rychlo do mesta a idete do to i 13 portom... ( kolko ludi tam nebolo noblesse --> 5? To je taky fatalny rozdiel alebo co? Si to napisal ako keby s tych 30 ludi vasich bolo len 10 noblessov...

nachapem tomu odstavcu ze sme vas znicili v to i 13... to neviem kedy bolo... ale ak to bolo tak sa tam potom museli portnut hned nox a dali nas... takze to bolo asi 3 ally proti sebe... My sme obsadili to i 13 ze sme tam zabili nox a nie vas... ( myslim obsadit na dlhsi casovy usek)

Co sa tyka hero polearm ...bol tam 1 tyrant.. aj to bol SWS na duale.... takze zo zacatku tam len nabehol a stal... a ked zabili Wadeho tak sa na neho prepol...

A spomen si na dancera co daval meduzy ked sme uz pritom... Garbatko alebo ako sa volal.... Proste taketo trapne vyhovorky neobstoja... takze to SwS s hero pole..sa flagol...rovnaky ako vas dancer a este neviem kto tam bol bez klanu... ale proste na toto sa vyhovarat..

Co sa tyka tych poctov, to som len citoval teba a miKeho... a vravel som to ako otazku... preco ste nedali teraz tych 50+- noxakov...ked na minulom Baiumovi ste v 27 ludoch drzali 100+ Noxakov 10 minut.( vid miKe tusim 5-6 post) Takze na pocet medzi KU a KG som tu nenapisal ani mekké ň ... ale ted som uz napisal ze nas tam bolo o par kusov navíc..ale tých BR by som moc nehrotil ... Very Happy Ich tam moc nebolo...

Ale tak dam ti sem screen... tolkoto nas bolo okolo 20-00 --->

len tak moj nazor na owning - Stránka 2 Baiumqc2

A este znova reakcia na to ze nedali sme nestydim sa za to... tak ale potom tu nepis nieco u suhre a organizovanosti ze ste daleko pred nami... lebo ked to napises tak proste musis vyhrat... Lebo co je to zhovadilost aby niekto kto je X krat lepsi ako my.. a nedal to?? nechapem asi chyba v matrixe...

Co sa tyka estet ych CH a portov... Kamo radsej sa rychlo zobud... a uvedom si ze Bloodraidesr bez CH, Sod CH aden ( to sedi mame priamy port) a Outlaws ( rune) a vy Hopa ( to co my ) a Low ( Bandit stronghold --> ja neviem ci tam enmas platene tie funkcie ale pokial dobre viem tam je tiez priamy port do adenu... ) Takze v podstate v tejto situacii ste na tom este lepsie ako my...
Návrat nahoru Goto down
hawkey
Nobless
hawkey


Po?et p?ísp?vk? : 108
Join date : 24. 11. 07
Location : internet

len tak moj nazor na owning - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: len tak moj nazor na owning   len tak moj nazor na owning - Stránka 2 EmptyFri Apr 11, 2008 6:15 pm

proste mate vic noblesse (ano, pomer byl minimalne 1:3, ano, zasadni) charu a tak jste vyhrali, gf, kde je problem? :>
uvedom si, o cem se tu omg hadas ^^ kdybys misto ty slohovky radsi otocil dvoje buffy, myslim, ze by vsem bylo lip, protoze takovehle debaty opravdu nikdy nikam nepovedou.
Návrat nahoru Goto down
Kamikadze
Nobless
Kamikadze


Po?et p?ísp?vk? : 172
Join date : 06. 11. 07
Age : 33
Location : Pragaaa

len tak moj nazor na owning - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: len tak moj nazor na owning   len tak moj nazor na owning - Stránka 2 EmptyFri Apr 11, 2008 7:44 pm

nevím co píšeš a číst to nebudu ;-) páč je to bude zase krávovina pořád o tom samým jak jste best .-)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




len tak moj nazor na owning - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: len tak moj nazor na owning   len tak moj nazor na owning - Stránka 2 EmptyFri Apr 11, 2008 9:10 pm

Logy viš vem si kolik noblessu je u nas a kolik u vás....U nás hodně lidí nema nobless a kdyby mělo to si piš,že by jsme tam určitě přišli to ti může být jasný!!Ale když vyběhneš až do T O I13 a pak nahoře zemřeš tak už znova se ti tam utíkat nahoru nechce nebo tobě joooooo???Až budem noblessove vetšina a nepříjdem tam tak pak něco říkej ty světluško....A nekecej tady takové moravské píčoviny!!!!Děkuji!!Už víš co to je Bigoš Logy??? lol!
Návrat nahoru Goto down
Logy
Anonymní




len tak moj nazor na owning - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: len tak moj nazor na owning   len tak moj nazor na owning - Stránka 2 EmptyFri Apr 11, 2008 11:09 pm

No kedze existuje taky program, ktory umoznuje hracom portovat noblesse porty bez noblessu, tak som si dal niektorych clenov od vas overit u Pokera... a kontroloval len par clenov... co tam boli...rozhodne nie 20... vravel ze mensia skupinka hracov bez z to i1 ... takze hawkey loz a klamstvo s tvojej strany.... nechapem ci to mas za potrebu pisat tu ze vas bolo 30 a z toho len 10 noblessov.


Kamikadze--> nepoukozoval som aky sme best... to som v tomto topicu nikdy nepoukazoval.. ale poukazoval som na to ze sme minimalne tak dobry ako vy... v tomto pripade odaco lepsi..na girane mozno o daco horsi... uvidime v dalsom priebehu... Dalsi Baium bude s periodov..sice je otazne ci budete mat porty..pevne dufam ze nie...

Ale kami odporucam ti to precitat...ale urcite si to cital... ale proste nemozes to nijak vyvratit.. .)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





len tak moj nazor na owning - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: len tak moj nazor na owning   len tak moj nazor na owning - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
len tak moj nazor na owning
Návrat nahoru 
Strana 2 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Low - Dark Elmore :: Hlavní :: Volná Diskuze pro hráče DE-
Přejdi na: