Low - Dark Elmore
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Low - Dark Elmore

Klanový web - LosersOwningWorld
 
WebWeb  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  Onlinegamers.czOnlinegamers.cz  

 

 Upominky

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
D3uX3xM4
Anonymní




Upominky Empty
PříspěvekPředmět: Upominky   Upominky EmptyTue Sep 16, 2008 10:40 am

nevim teda jak vam to vy slavni LOW funguje, ale banzai, receny "splasena spermie" mi dluzi za alimenty uz minimalne DR set. cetl sem si ty vase pravidla a meli byste mu sebrt pravo na klanovy kyslik, kdys uz neudrzi kalhoty u pasu, tak at plati za sve hrichy

*breci a narika* co ja neboha si pocnu? deti nemaji co jist, ja nemam co jist a on si klidne utraci klanove penize za defky v dwarwen vilidz *sedi na ochozu adenskeho hradu a premysli o skoku do hlubin*
Návrat nahoru Goto down
Kamikadze
Nobless
Kamikadze


Po?et p?ísp?vk? : 172
Join date : 06. 11. 07
Age : 33
Location : Pragaaa

Upominky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Upominky   Upominky EmptyTue Sep 16, 2008 3:56 pm

D3uX3xM4 napsal:
nevim teda jak vam to vy slavni LOW funguje, ale banzai, receny "splasena spermie" mi dluzi za alimenty uz minimalne DR set. cetl sem si ty vase pravidla a meli byste mu sebrt pravo na klanovy kyslik, kdys uz neudrzi kalhoty u pasu, tak at plati za sve hrichy

*breci a narika* co ja neboha si pocnu? deti nemaji co jist, ja nemam co jist a on si klidne utraci klanove penize za defky v dwarwen vilidz *sedi na ochozu adenskeho hradu a premysli o skoku do hlubin*
Fail
Návrat nahoru Goto down
D3uX3xM4
Anonymní




Upominky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Upominky   Upominky EmptyTue Sep 16, 2008 4:18 pm

Fail mas kdys se napijes, ale to vy asi kazda co mela to "stesti" ze te videla tak, jak te orci rodice stvorili..... mimochodem to mate low nejakou prirucku, neco jako manual "jak se chovat pr0 na forku" ? nebot kdykoliv nemate co rict, tak napisete Fail a myslite si jak ste to jinym natreli.. Smile

Kami zadny Fail, pure spam, ale tysi evidentne suchy jako bondovo martini, takze nema cenu se stebou dale bavit ty Faile Very Happy Very Happy btw bez se poradit s Hafkem, treba te nauci nejaky novy FreeCoolIn (cti frikulin) hlasky, aby sis nepripadal jako papousek co opakuje to co slysel u jinych.... Fail Fail Fail Smile
Návrat nahoru Goto down
D3uX3xM4
Anonymní




Upominky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Upominky   Upominky EmptyTue Sep 16, 2008 4:21 pm

jo ted me napadla pekna basnicka:

Kami Kami,
tobe tahne z tlamy...

Jelene Jelene,
tysi ale d*bil.....

pokracovani priste
Návrat nahoru Goto down
Kamikadze
Nobless
Kamikadze


Po?et p?ísp?vk? : 172
Join date : 06. 11. 07
Age : 33
Location : Pragaaa

Upominky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Upominky   Upominky EmptyTue Sep 16, 2008 4:36 pm

D3uX3xM4 napsal:
jo ted me napadla pekna basnicka:

Kami Kami,
tobe tahne z tlamy...

Jelene Jelene,
tysi ale d*bil.....

pokracovani priste
moc koukáš na televizní seriály .... tento trpaný for najdeš v každém druhém...

Co se týče tvého spamu, jsem rád že jsi nám napsal, nejspíše jsi zase jeden z enemy co dostal na zadek ... v pohodě nemám ti to za zlé my jsme zvyklí na výlevy dětí co neunesou porážku ....
Alespon pravý nick ve hře by jsi mohl udat když už jsi takový frajer co nas absolutně zpawnil
Návrat nahoru Goto down
hawkey
Nobless
hawkey


Po?et p?ísp?vk? : 108
Join date : 24. 11. 07
Location : internet

Upominky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Upominky   Upominky EmptyTue Sep 16, 2008 5:12 pm

nonfactor???
onoez
Návrat nahoru Goto down
D3uX3xM4
Anonymní




Upominky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Upominky   Upominky EmptyTue Sep 16, 2008 5:20 pm

nonfactor je podle me spis vzdelani pro Banzaie, toho evidentne nepoznamenalo a muzeme jen dekovat bohu, ze svoji energii venuje hre, misto aby kadil do vetraku lidem v RL....

mimochodem svuj pravy nick neuvedu, nebot mate v klan podminkach ze "slova kriveho nesmi na CL byti pouzito, ci jinak jeho povest podryvana" a prece jen se mi ve vase hale libi pytlici Smile
Návrat nahoru Goto down
hawkey
Nobless
hawkey


Po?et p?ísp?vk? : 108
Join date : 24. 11. 07
Location : internet

Upominky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Upominky   Upominky EmptyTue Sep 16, 2008 5:23 pm

D3uX3xM4 napsal:
nonfactor je podle me spis vzdelani pro Banzaie, toho evidentne nepoznamenalo a muzeme jen dekovat bohu, ze svoji energii venuje hre, misto aby kadil do vetraku lidem v RL....

mimochodem svuj pravy nick neuvedu, nebot mate v klan podminkach ze "slova kriveho nesmi na CL byti pouzito, ci jinak jeho povest podryvana" a prece jen se mi ve vase hale libi pytlici Smile
nonfactor si ty. weak nonfactor.
kdybys mel problem (evidentne nejakej mas) s porozumenim, zkus slovniky.centrum.cz nebo urbandictionary.com
pokud jsi pochopil, dovoluji ti odejit.
Návrat nahoru Goto down
D3uX3xM4
Anonymní




Upominky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Upominky   Upominky EmptyTue Sep 16, 2008 5:34 pm

hm hm, mno pekne hafku, vidim ze tvuj zivot jest naplnen brouzdanim po svetove siti a znalosti ti neupiram, jen mala stourava otazecka...: Jak vypada holka ses taky dozvedel nekde z nejakeho slovniku, nebo se zatim nechavas unaset svou fantazii? prijde mi ze pokud tolik casu venujes celkem nepodstatym vecem(ktere mimochodem zrejmne zpusobuji to ze ti okoli prestava rozumnet) tak ti toho na dalsi krasy zivota moc nezbyva...

Pokud jeto tak, narizuji ti odejit, oprasit cestinu a nabalit nejakou slecnu, aby te konecne zbavila tveho "virgins" nechtu na bambuli... Smile
Návrat nahoru Goto down
hawkey
Nobless
hawkey


Po?et p?ísp?vk? : 108
Join date : 24. 11. 07
Location : internet

Upominky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Upominky   Upominky EmptyTue Sep 16, 2008 6:13 pm

D3uX3xM4 napsal:
muj zivot jest naplnen plno vecmi, mlady Padawane (kdyz uz teda rejpem a vybral sis me), nybrz jsou to veci, ktere jsou mimo tvou kompetenci a dosah, nehlede na to, ze ti do toho vubec nic neni - predpokladam, ze v realu se nezname, pokud ano, o holkach, sexu, drogach, cestine, leetspeeku a alkoholu (poradi hodnot je ciste nahodny) se muzem pobavit 'tam venku', tvrdis, ze muj zivot je jen internet a pritom se chovas stejne jako ti 'hodni stryckove', co ve strednich letech sedi s brylemi v internetove kavarne, na monitoru hanbate stranky a pod klavesnici lesti 'nadobicko', na druhym panelu v prohlizeci nejakou podobnou diskuzi, jako je tahle a pise ostatnim, ze jsou spatni. jediny, co mi muzes vytknout a co si vezmu k srdci, je ze sem te nekde nepravem PKnul - ano, to je v tvoji kompetenci (ale zatim jsi jen nonfactor, az se predstavis, muzeme se dal bavit).
prisel jsem pred chvili ze skoly a pak jsem byl s holkama (dve boule na hrudniku, dlouhy nohy, prijemnej usmev, odlisny genitalie a delsi vlasy [hmmm, asi nahoda] - identifikoval jsem je spravne, ne? muzes to zaradit jako definici do nejakyho slovniku, jestli se ti to zalibilo) a hnedka takovyhle cviceni, hmmm!

a ber to tak trochu s nadsazkou, at si kdo jsi! )
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Upominky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Upominky   Upominky Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Upominky
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Low - Dark Elmore :: Hlavní :: Volná Diskuze pro hráče DE-
Přejdi na: