Low - Dark Elmore
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Low - Dark Elmore

Klanový web - LosersOwningWorld
 
WebWeb  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  Onlinegamers.czOnlinegamers.cz  

 

 len tak moj nazor na owning

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Logy
Anonymní




len tak moj nazor na owning Empty
PříspěvekPředmět: len tak moj nazor na owning   len tak moj nazor na owning EmptyTue Apr 08, 2008 12:55 am

Preco ten nazov loosers owning world?

--------------------

Toto berte ako konstruktivnu kritiku a dovod vyvolania poriadneho spamu. Very Happy


Ste dobry klan, ale vzhladom na vase drsne kecy spociatku som cakal od vas viac. Uplne som bol zmiereny s tym, ze proste SoD pojde dost do ustrania a oni nic... Very Happy Proste prisli akcie... a zrazu velky silaci boli male babiky placuce o milost nad rukou velkeho ucitela zo SoD.... potom z vasej aktivity 27+ sa stalo 15+ a uz ste sa nezmohli na nic... lilith ste videli za posledny mesic asi 1-2 krat.... Baiuma tusim ani raz...

Klobuk dole pred antikom ste nam vypalili rybnik, aj Noxakom.... ale inak nic moc....

Mate asi najlepsi equip na servery...myslim celkovo ako klan nie jednostlivcov a stejne nic.. proste tie Vase velke plany sa akosi rozpadli...

Zelali ste si aly bez out..len hopa a low a SoD... boli sme proti a a ako to dopadlo... Outlaws su jeden spickovy klan... ktory ma skvely equip a musim uznat ze v momentalnej dobe lepsi ako Hopa.

Proste ste nedokazali nic..akurat to ze pocet dela vitastva. Proste nikdy ste nedali nic bez toho aby ste nemali adekvatny pocet. Ziadne zazraky... na to ze ste to tak vyhlasovli my sme bohovia a vy ste kto ? Ze vase party to tu rozbiju a budete jediny kingovia ktory daju 100 enemy ste sa pekne aspon v mojich zosmisnili. Uznavam ste dobry klan... ale nie to co ste zo seba robili. Nechcem vobec tymto zo SoD robit bohov... hoci by som mohol... Ale to patri len sem tam do hera... taka provokacia... proste viete... troska vytvranie dobreho mena.dela to kazdy... a vsetci to odsudzuju a ze ti ludia su trapaci.. ale imidz top klanu to dela.

Proste na vase drsne kecy mi chybali skutky ako napriklad davat skoro cely tyzden lilith, dat baiuma samotny proti celej nox... ( myslim toho ked nabehol server...a boli sme tam len my ako SoD a 2 outlaws) Ember je takmer vysostne zalezitostou KU uz takmer mesiac....

Headline tejto slohovky je najme ta deklaracia nase party znicia vsetko... Ale bez poctu ste zatial nedokazali takmer nic... dost ma to u vas sklamalo Smile Takze neklamme si do oci ale pocet dela vsetko... za cias Buviera sa to davalo..ale to ti enemy nemali buffy... a davali za 150 a dostavali za 1500... ted uz Nox vedia co su buffy tak to bez poctu nedas...zazraky sa uz nedeju... a nerobite ich ani vy... Ale ani my... Ale sme k tomu blizsie... Smile

V Ally sme boli sice kratko ..ale najviac ma prekvapil Deviant... proste predtym uplny *****, ale proste v tej ally to co pisal a tak ..proste som rapidne zmenil nazor na neho... A pochopil som jednu dolezitu ze kazdeho enemy kym ho nespoznas ako spojenca beries ako dementa... Ale nic na tom nezmenis... Very Happy Proste stale ho budes provokovat a podobne....

Naopak nazor som zmenil na Anderiela... proste fakt uplne ***** , to ako tam zacal provokovat bremu a podobne..to bolo moc aj na mna....

A este ma tesi fakt ze Nicole skrotil Mavada. mal az prilisne sebavedomie... Bohuzial aj ja a sklepol ma Andatin... Very Happy Takze s Mavadom mam aspon daco spolocne... Clovek by povedal ze sa na chybach iny uci..ale asi nie...

Ale inak stale vas povazujem ze top klan na DE , ktroy sa moze zrovnavat s nami a outlaws a dufam casom aj s bloodraiders... Ale to sebavedomie vam bolo treba skosit... a myslim si ze to celkom dobre dopadlo.... Snad ste pochopili ze bez ludi tu nic nedate..lebo to uz neda nikto... Buvierove casy SoD su prec a uz to nieje mozne uskutocnit... kedze aj ti enemy z nox sa uz daco naucili....

jn a tak snad sa to tu rozbehne v poriadny spam... len dufam ze kami nieje komunista ako johny a nebude to tu vsetko cenzuovat a mazat.. tak GL a GN idem sapt..zajtra skoro vstavam a este sa musim aj rano ospchovat aby som nesmrdel cez den... takze fakt GN...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




len tak moj nazor na owning Empty
PříspěvekPředmět: Re: len tak moj nazor na owning   len tak moj nazor na owning EmptyTue Apr 08, 2008 10:03 am

No ted jsem sice na DE skoro měsíc nehrál a když jsem přišel tak to fakt byla bída, na Baiuma online 15 lidí v celé ally, ale udělalo se co se dalo, začala motivace a lidi začínají zase hrát jako kdysi, což bylo vidět na Baiumovi, CSkách a Antíkovi.....A ti lidi maj chut a začínaj zase hrát a už tady je zase to co bylo že v 10 večer je online 15+ lidí...^^

Baium, jo NOX jsou o počtě, ale né tak moc jak říkáš ty, nás tam bylo přesně 3 party (27 lidí) a NOX na nás bylo 70+, a drželi jsme se ve fightu proti nim tak 10 minut+ (ne vaše dvě minutky na portu)

Na CSkách si sám viděl, že jsme na tom byly s aktivitou na stejno (KU+KG) a NOX neudělali nic (prostě NOX nemá žádnej skill) a k posledním fightu KU vs KG na Giranu, nooo tam si asi byl taky, takže si viděl fight vyrovnaného počtu...

Takže celkově, NOX přišel a dva klany (midgard a Unity) takže už ani jejich počet nebude tak drastický a my začínáme zase pořádně hrát, náběr nových lidí je teprve začátek....

A ted ta druhá stránka, klan není top jen na tom jak vypadá zvenku, jestli kydlí RBčka, Epic bose a maj nejvíc HERO, zrovna SoD je podle mě arogantní low klan, serete na Outlawz, farmíte na sebe, equip pro sebe, body na oly pro sebe, a když někomu přelijete tak vám snad musí lízat nohy, že je hero....
U nás celej klan maká na to aby prostě někdo měl draconic, body přelejváme tak jak uznáme za vhodně, čistě jako klan i aliance, souhra, funkčnost jsme daleko před váma lol!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




len tak moj nazor na owning Empty
PříspěvekPředmět: Re: len tak moj nazor na owning   len tak moj nazor na owning EmptyTue Apr 08, 2008 11:58 am

Neviem ako môžeš napísať, že ste pred nami keď sa po CSku Giran jasne ukázalo kto je v súhre lepší :>
Návrat nahoru Goto down
Logy
Anonymní




len tak moj nazor na owning Empty
PříspěvekPředmět: Re: len tak moj nazor na owning   len tak moj nazor na owning EmptyTue Apr 08, 2008 12:52 pm

Co sa tyka Baiuma kde sme podnikli ten najazd... TAk tie anse dve minutky boli as itake ze sme pobili Nox az ku krystalu a keby sa baium spawnil o 30 minut skor tak uz sme u neho...ale potom chodili znova od portu to i 13 velke pocty... Smile TAkze by som zdrzanlivejsi...

Co sa tyka toho Giranu.... sam vies ze tam fight bol skreslujuci... nakolko od ans z ally tam ludia odchadzali... a tesne predtym sme boljovali este proti Nox.. to jest fight bol bez COV a kedze nebola mana na redance boj sme zacinali s tancami a songami na urovni cca 40 sekund... hovorim o svojej parte.. myslim si ze ostatne party na tom boli rovnako... ALe co uz na to sa historia nepyta...

Co sa tyka... ano presne tak ... pocet nebude drasticky... a vy zacinate nabirat novych..o tom to je o pocte... Ked ams buffy, nevyhrava nic ine len pocet ludi... pocty ako 40-50 sa da vykryt ael to sa neda velmi hovorit o pocetnej prevahe.. ale pocet 30 vs 100 nedate proste.. A to neviete pochopit.. A to je predsa vase kredo... snad dakto vytiahne screeny... kde kricite hahah 27 low dava 100 ludi... hahaha... ale neviem kde ich dava Very Happy


Co sa tyka toho top klanu... co je kriterium to snad ani nemyslis vazne... Je to len o tom ako klan vyzera z vonku. O nicom inom. Vsetko je o tom ako to vyzera. Kazda vec na svete. Koho zaujima ze Kamiakdze je 10 hodin vo varke?? DAm priklad --> O 2 roky udeme tak kecat kto bol aky silny... A co tam budete rikat vy?? Jo my sme fakt cool... Kamikadze bol so 4 ludmi cely mesiac vo VArke 10 hodin denne... co ste robili vy noobovia? Vies my sme davali Dungeon bossov, mali sme 20 herov...

Souhra, funkcnost ---> posledna lilith co sme fightili s Vami... o Lilith sme sa dozvedeli v cca rovnakom case... +- 1-2 minutky... Bol nejaky ten boj v Disciples..zabili sme tam asi tri Hopy... Vies kedy bol druhy boj?

Co sa tyka sratia na Outlaws to je bohuzial pravda... Vztahy v ally niesu velmi dobre..ale ciastocne to prikladam aj na vinu outlaws... ale to na tomto fore asi nebudem rozoberat...A ty by si uz vobec nemal, lebo ty o tom vies asi len velmi velmi malicko... Sudis len podla oly... ALe o tom nerozhoduje SoD... ale Nicole... Keby bolo podla mojho tak by som dal herov v ally...to som aj navrhoval... Ale proste co zmozeme.. nic..je to cisto vec Nicole, akze SoD z toho vynechaj... Nicole ma jedinu ulohu zabezpecit SoD herov... aktivnych..zvysok uz nikto ovplyvnit nemoze...

Ale samozrejme pripady ako Aurinka... Tak ako to som mal sto chuti PK v reale... za tie kecy... Dostal jasnu otazku mas prelito? odpoved : Nie. A potom sme prelili TEskene a uz tam zacal vypisovat ze ma nalito... tak toto konkretne nechapem... Proste pokial outlaws jasne napisali ze maju prelitiho hera co nieje nas main char... tak sme im ho nechali zatim vzdy..tento mesic sme ich nechali aj nas main char... Takze outlaws si myslim nemozu stazovat ... Z nasej strany je to uplne korektny vztah ... Co sa tyka Ember, Lilith, Baiuma , 4S ...nikdy neboli vacsie problemy a ak aj nejake mensie vznikli tak sa rychlo objasnili.... Zle vztahy robi prave ta oly..ja by som ju uplne zrusil najradsej.. proste tam je napatie... ale proste vsetci musia chapat.. ze ked mame aktiv postavu tak preco ju nenalit?? Ale keby ste mali taketo problemy a davali si oly, takze budete an oly cislo 1..tak by ste ich mali tiez..lebo by tam boli rozpory a z Hopy by boli zrejme ticho ako je outlaws ale proste je tam citit to napatie... Proste prelievanie na olympaide kazi moralku , naopak posilnuje prestiz a dobre meno klanu.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




len tak moj nazor na owning Empty
PříspěvekPředmět: Re: len tak moj nazor na owning   len tak moj nazor na owning EmptyTue Apr 08, 2008 12:55 pm

tohle bude velkej spam
Návrat nahoru Goto down
Logy
Anonymní




len tak moj nazor na owning Empty
PříspěvekPředmět: Re: len tak moj nazor na owning   len tak moj nazor na owning EmptyTue Apr 08, 2008 12:56 pm

mike--> vies zatial sme sa este s vami nestretli..naposledy len ked ty si tu este nehral... to CS bolo o nicecom inom ten boj ako o vyrovnanosti... Ked sme boli realne proti sebe bolo cca 7-8 vacsich akcii s ktyorych ste vyhrali 2 krat lilith ... inak tam bolo este lilith ,ember a podobne... a potom ste vy boli ta tretia ally co len tak propagacne utocila a my s Nox sme zvadzali boje.. kym nenabrali neumerne mnozstvo hracov... a potom sme na vatsich akiciach spolupracovali ..ale priklad lilith sme ju kempili s outlaws sami... Ted naberate znova pocet... tak sa uvidi... myslim si ze teraz su tu relatvivne tri vyrovnane ally...
Návrat nahoru Goto down
Logy
Anonymní




len tak moj nazor na owning Empty
PříspěvekPředmět: Re: len tak moj nazor na owning   len tak moj nazor na owning EmptyTue Apr 08, 2008 1:46 pm

Prosim len tak mimochom viete kolko vas bolo v tom poslednom tu uz spominamom fighte? Myslim kolko part... 3? 4? 5?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




len tak moj nazor na owning Empty
PříspěvekPředmět: Re: len tak moj nazor na owning   len tak moj nazor na owning EmptyTue Apr 08, 2008 2:45 pm

Tak pojd Logy, někdy si dáme fight, LOW vs SoD, vyberem nějakej den, třeba sobota, když nejsou CSka, např 2-3 party proti sobě a uvidíme, můžem se klidně vsadit o nějakej ten luk nebo set ,)

A s tím klanem jak vypadá na venek, to zas je tvůj názor, já jsem rád že u nás nikdo nejede na vlastní pěst a většina věcí se dělá klanově, to je pro mě dobrý klan...

A ten počet u Giranu, děláš si srandu že vás tam bylo mín ? Very Happy Pořád máte v alianci 3 klany, my jen dva... A měli jsme tam 4 party myslím..

Já vím že ty máš vždycky pravdu, takže radši řeknu Kamimu at to smaže, protože mi stačí číst tvoje dementní kecy na OG natož tady x))

Nechápu že ve hře mi připadáš v pohodě, ale na foru bliješ takový mrdky x))
Návrat nahoru Goto down
Logy
Anonymní




len tak moj nazor na owning Empty
PříspěvekPředmět: Re: len tak moj nazor na owning   len tak moj nazor na owning EmptyTue Apr 08, 2008 3:07 pm

Ja som nenapisal ze vas tam bolo vic.. ibaze od nas tam ludia odisli.. ale ak to ches deatilne tak nech sa paci :

Ku: GarincaOl, Katalysator, Virginie, Necros, Nunesek, Beletha, Logy2, Elleanor, Nicke, stanleyrosse, saphiron, zhampik, carpineta, coozy, zapp, Yan, Necrooman, Ehm, Paja4, kizy, binak, bijec, airo, manson, sonnyfox, halla, redxaver, tonytheglad, punkii, maxton, darknemesis, bremik

za Kg : Daev, mongolking, atavarn, insomnia, deviant, katewinslet, tomfd, wayna, regdollan, digo, fundel, jenkins, odiie, wok, rilko, thinlizzy, zarniwup, letalis, blackbladder, filower, afterman, odin, simbao, twat, kalypso, zvestovatel, eeftw, zirou, seonar, banzai, tulen, lizarazu, leodicaprio, davia, slam, akrim, meks, cannibalic

takze o 7 ludi navic... co je skoro parta.. ale stejne je to relativne zanedbatelne.. ale ako som pisal..nejdem sa vyhovarat ale moc to touto bitkou hrotite... a pokladate nas hned za noobov Very Happy a hned akasi organizovanost.. pritom dance boli 40 sekund v mojej parte... ked sa zacal boj... Proste su tam aj ine okolnosti ktore vam mohli pomoct.. to uz teraz nikto nevie....

Co sa tyka toho boja ja by som do toho urcite siel... nech to kamikadze dohodne s elle... Proste ak uz mam prehrat tak aspon s cistym svedomim a nie za takychto okolnosti... ale skor sa stretneme v hre na akciach... a tam sa uvidi.. kto to bude tentoraz...naposledy ste tiez mali taketo kecy a dostali ste.. Smile Takze uvidime uz zajtra a potom neskor na antikovi.. Smile
Návrat nahoru Goto down
Logy
Anonymní




len tak moj nazor na owning Empty
PříspěvekPředmět: Re: len tak moj nazor na owning   len tak moj nazor na owning EmptyTue Apr 08, 2008 3:18 pm

hmm neviem to editovat tak sorry za dual boxy... co sa tyka toho tak ve hre som ako tu... akurat tam nemam take velke vyhlasenia lebo nebudem pisat cim som si nie isty... na fore si kuknem video dake screeny a potom daco napisem.. Very Happy je to logicke... a navyse je viac casu na formulaciu ... jo a zacali ste vy tym LoosersOwningWorld, tak vas vyvadzam z omylu.. ak bude KG 3-4 mesiace dlhodobo najlepsia ally na serveru potom to mozte pisat... Smile to ze tu rozoberate 1 bitku akurat o Giran ... to je uz vas problem... Proste vyhrali ste tam tak sa o tom bude pisat.. radsej rozoberme Baiuma v nedelu nie? Lebo tam ste prehrali tak mlcite.. A my nemame potrebue to tu vytahovat tak o tom nieje ani zmienka.. Smile Asi tolko Mavado... pozri sa troska co delate vy...tymi vasimi vyhlaseniami... Takze co Arogancia ziadna co?? ASi ma sod a low vela spolocne.. lebo ked sa tak nad tym zamyslim take sebavedome vyhlasenia velmi nedava nikto...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




len tak moj nazor na owning Empty
PříspěvekPředmět: Re: len tak moj nazor na owning   len tak moj nazor na owning EmptyTue Apr 08, 2008 3:35 pm

Na baiumovy sme držali schody v 3 partách proti nox (100+) asi 10min takže by som to prehrou moc nenazýval...a potom ešte druhý krát keď sme sa portli na 13 a držali sa na porte asi 5min a potom ešte pod portom nejaký čas...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




len tak moj nazor na owning Empty
PříspěvekPředmět: Re: len tak moj nazor na owning   len tak moj nazor na owning EmptyTue Apr 08, 2008 3:36 pm

PS: nechápem ako tu niekto môže písať o skille keď za BP mačká skilly Laughing
Návrat nahoru Goto down
Kamikadze
Nobless
Kamikadze


Po?et p?ísp?vk? : 172
Join date : 06. 11. 07
Age : 33
Location : Pragaaa

len tak moj nazor na owning Empty
PříspěvekPředmět: Re: len tak moj nazor na owning   len tak moj nazor na owning EmptyTue Apr 08, 2008 3:40 pm

Nu logy .... logy logy že sem dáš tendle ubohý topic jsem nečekal ale budiž.
Já jsem považoval (a aj po tomto vskutku teatrálnímu topicu) Ku a KG naprosto vyrovnané allly jestli tu někde spekuluješ o tom, že Hopa je horší než Outlaws a podobně o tom se dá jen těžko spekulovat ale já za Hopou stojím a považuji ji za nejlepšího allyenčního partnera na serveru - což jak sám uznáváš se bohužel (pro vás) nemůže říct o Outlaws.

Co se týče silných řečí :

Logy Smile ty a ten tvuj mega umber DoomCry nebo Bremův Lukař a pod - můžeš mi jen připomenout, koho jsou ty party? kdo s tím začal a kdo si sám vyjel v 1 partě klidně 40 enemy? a popravdě Logy. Nikdy jsme netvrdili že budeme nejlepší že vás setřeme nakopeme prdele nebo kdo ví co, vůůbec. Klan LOW byl vytvořen za jediným účelem - pobavit se mám ve svým klanu geniální lidi a aktivní lidi, kteří mají ale jedinou vadu - mají vše to vysvětluje aktivitu (tuším že jsi udával 27) online ze začátku a momentálních (udajne ubohých já na 30 lidí říkám uspokojivých) 15. Pokad jsme byli s SoD v ally měli jste 10 lidí online, a na Antíkovi který byl ZE DNE NA DEN jste měli 10-12 lidí kdežto já, 18 , ale to jest vedlejší ty jsi nakousl toto dementní tema). Vymlouvání ve stylu že nás bylo víc na závěrečném fightu u Giranu neberu v potaz, jasně jsme se s Elle domluvili 45 mnt před koncem, jestli máš vklanu / ally když to tak řeknu neloajalni tupce co odejdou o 2 minuty předem tak to je již tvuj problem, ja a twat jsme si tam lidi udrželi - ale to je pochopitelně další otázka respektu vuči vedení atd to nebudeme řešit.

Hera a další krávoviny :

Logy, klan LOW neběží tak dlouho (nové postavy) aby jsme měli jak magoři všude hera - a btw proč? Aby jsme svítili ? Aby jsme měli umber dobrý pocit? Ne prostě zbytečnost jediný proč bychom chtěli hera je fakt, že nechceme poslouchat mnohdy trpaný kecy v hero chatu jinak nám je hero totálně volný. Raději pro KLAN ne pro SEBE nafarmíme tucty DB Setu a podobných, než abychom jako Nicole od 8 do 12 byli na oly. A když už hero máme, popř přelejeme, nemáme sebemenší potřebu aby přelitý dával Knihy obru přelívači (viz Nicole) . Jak jsem řekl a znovu zdůraznuji, klan LOW nehraje na sebe každý má většinou to co potřebuje a zbytek je klanovém WH.

Lilith :

Logy fakt nepotřebuju vstávat jak ty ráno a v 8 ji složit Very Happy Chodím do školy stejně jak mý členové popř do práce, klidně si ji vemte. Logy přece nebudeš tak ubohý (to jsem si fakt nemyslel nikdy, měl jsem tě za velice kvalitního soupeře a hráče) , že na Lilith a Hero usuzuješ klan Very Happy nen logy klan jako takový stojí naposto na jiných základech na tom jak si pomáhá a jak je kvalitní. Z5 k Lilith - Lilith nemáme potřebu si dávat chodíme Rift kde si nabiješ stejně jako u Lilith a nemusíš si tam promlacovat cestu, krom toho jak víš tak jedeme na Ska (jestli vy jedete na Ačka tak je mi to líto) a do těch potřebuješ 13tku (12tky máme z Anakazela bez problému) Krom toho každý člen má většinou 1 S zbran kterou potřebuje na main char popř 2 a nepotřebujeme mít narvaný WH po okraj A zbraní s AS a vyměnovat je v Hero chatu jak na jarmarku......

Ember :

Ember si vyjedeme kdy chceme je to bos jako bos a když potřebujeme nabít dojdeme si tam - asi si ho máte špatně přivázaného na vodítku, páč když chceme je tam. Popřípadě znovu Anakazel.

Baium :

Potrefená husa nejvíc kejhá, ano měsíc jsme nebyli na Baiumovi vy jste byli na Antíkovi naposledy s Náma a před tím ani nepamatuju Very Happy a Antík vynese víc jak baium. Ostatně co si pamatuju tak na Baiumovi jste byli naposledy taky s náma Very Happy

Nábor nových hráčů :

Nikdo neřekl že máme krizi a tak nabíráme, nikdo neřekl že nabíráme že se nám lidi nehlásej ( ostatně mi za 2 dny co jede nábor máme cca 10 dotazníků vy co sem koukal tak max 5) ba přímo naopak nestíhám vyřizovat žádosti a tak jsme udělali toto forum, nikdo nekritizuje vaše nikdo se z našich nesere a nemele sračky do vašeho, tak to taky respektujte , dík. Nábor probíhá 2ma zpusoby, 1 je na stránkách a 2 je po uvážení 1 náboru na VT (např z uvedených 10 se nám líbí jen 3).

PVP klanu :

Jestli si matně vzpomínáš, (nebo se koukni na 1 video Oren) Klan LOW držel Oren proti celé KU Very Happy a vydržel 2 nájezdy. Až po 3tím jste nás rozmetli. ANO klan má "jen" 15 online jenže to je v normální čas - CS a Antík atd složíme bez problémů 3 party.

Pravidla :

Geniální pravidla --> geniální klan
Na píču pravidla --> na píču klan
Přeber si to jak chceš klidně i jako utok na vaše pravidla ;-)
Komunista nejsem, jinak ty pravidla se dělala ještě za dob NW a pořád fungují, pár věcí už je passé ale pořád je jádro stejné. Kdo jde do klanu si přečte pravidla - komu se nelíbí at táhne do háje nikoho do klanu nenutíme. Pokad pravidla schválí, je vidno, že je to kvalitní hráč a nemáme důvod mu nevěřit. Když už jsme u těch kvalit a důvěry. Za mého působení v NW a LOW se klanu NIKDY NIC neztratilo neukradlo neodcizilo nezneužilo. Jenom Mahound rupl nedopatřením IS - která byla stejně na píču. A ted ruku na srdce - může se tím pochlubit i SoD? v NW jsem měl "individua" jako LordArthas, Mahound - Nephix, HollyD, popřípadě Odiie (odcizil KoD IC set a DR set - působí momentálně v LOW a naprosto mu duvěřuju) a další, u mě nekradli u jiných jo, možná je to otázka osobního přístupu ke svým "podřízeným" možná je to morálka nebo přátelská atmosféra v klanu - kdo ví jistota ale je, že v tomdle jsme nej na serveru .-).
A nechcetem naskenovaný občanky Very Happy:D Btw jak k vám mohl projít LordArthas když mu ještě nebylo 18 - nepochopím asi vyjímka potvrzuje pravidlo a vaše Pravidla se neosvědčila - moje ano a zatím se mi to vyplatilo.


No to je tak vše co jsem chtěl říct, napíšu pokad si vzpomenu. jinak Díky za názor a do nebe vyvyšujíví SoD - padlé krále Serveru.


JOOOOOOOOOOOO co se týče výbavi : --> AANO máme nejvíc Equipu, pokud se na to díváš na CSku kdyby ses koulkl do CWH svým spoluhráčům okamžitě změníš názor. Klan / Solo to je hlavní rozdíl mezi LOW a SoD.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




len tak moj nazor na owning Empty
PříspěvekPředmět: Re: len tak moj nazor na owning   len tak moj nazor na owning EmptyTue Apr 08, 2008 3:48 pm

po pár příspěvcích mě to přestalo bavit číst... gl hf... Razz
Návrat nahoru Goto down
Kamikadze
Nobless
Kamikadze


Po?et p?ísp?vk? : 172
Join date : 06. 11. 07
Age : 33
Location : Pragaaa

len tak moj nazor na owning Empty
PříspěvekPředmět: Re: len tak moj nazor na owning   len tak moj nazor na owning EmptyTue Apr 08, 2008 3:49 pm

Honya napsal:
po pár příspěvcích mě to přestalo bavit číst... gl hf... Razz
jn ale můžu ti to zkrátit : Low - Low SoD - Best dva protiklady které Logyho přitahují Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




len tak moj nazor na owning Empty
PříspěvekPředmět: Re: len tak moj nazor na owning   len tak moj nazor na owning EmptyTue Apr 08, 2008 3:51 pm

Kým nepôjde OG fórum tak tu bude asi veľmo rušno Razz
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




len tak moj nazor na owning Empty
PříspěvekPředmět: Re: len tak moj nazor na owning   len tak moj nazor na owning EmptyTue Apr 08, 2008 4:17 pm

Tak hosi kterej z vas me napise slohovku do skoly Question Very Happy Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
Logy
Anonymní




len tak moj nazor na owning Empty
PříspěvekPředmět: Re: len tak moj nazor na owning   len tak moj nazor na owning EmptyTue Apr 08, 2008 4:54 pm

citace :
ogy Smile ty a ten tvuj mega umber DoomCry nebo Bremův Lukař a pod - můžeš mi jen připomenout, koho jsou ty party? kdo s tím začal a kdo si sám vyjel v 1 partě klidně 40 enemy? a popravdě Logy.
Tak to neviem kto to vymyslel...Tipujem ze niekto kto hra od C1 na oficu... Jaj vlastne nie..to si byl ty..sry ted som si spomenul... nevymyslel si rovno aj L2? ALe jo viem co si myslel.... vy ste to zacali na DE pouzivat ako prvy... kde ste to vieli to uz nvm...ani kto od vas to kde videl a ani to moc neriesim... a este prosim napis DarkBaronovi ze ukazal ako sa skladaju RB a podobne... proste meles sracky vtomto...


Co sa tyka toho Giranu ... ja som sa nestazoval na ten pocet.. a viac krat v mojom texte som napisal ze ste proste vyhrali a ze neriesim pocty..to tu riesite vy.. lebo ste to vyhrali tak si uzivate vyhru ..uplne normalne...

fakt v kazdom vase topicu su pocty.. nechapem vy ste proste ako male deti... clovek vam napise ze vas bolo o 3 viac a vy uz hned brecite e nie to nieje mozne... low predsa nedava nic poctom... a to je vzdy... vid mike 100+ ... Ted tu nepiseme s nox ale len my..takze mozes pisat realne cisla... 100+ sa pise v hero ako provokacia voci nox...

citace :
Logy, klan LOW neběží tak dlouho (nové postavy) aby jsme měli jak magoři všude hera - a btw proč? Aby jsme svítili ? Aby jsme měli umber dobrý pocit? Ne prostě zbytečnost jediný proč bychom chtěli hera je fakt, že nechceme poslouchat mnohdy trpaný kecy v hero chatu jinak nám je hero totálně volný. Raději pro KLAN ne pro SEBE nafarmíme tucty DB Setu a podobných, než abychom jako Nicole od 8 do 12 byli na oly. A když už hero máme, popř přelejeme, nemáme sebemenší potřebu aby přelitý dával Knihy obru přelívači (viz Nicole) . Jak jsem řekl a znovu zdůraznuji, klan LOW nehraje na sebe každý má většinou to co potřebuje a zbytek je klanovém WH.
Tak kami vysvetli mio prosim jednu vec... PRECO tento mesiac kempite oly 20-00 - 24-00 Co zrazu vas osvietilo a uz mate tie ambicie... Ako rad pises ruku na srdce...je to preto, lebo uz mate ake take body... tak to proste kempite aj vy a prelivate... Si mysli ze keby nicole nemal body tak by tam stal z 5 bodami len tak 4 hodine denne... jasne ze nestal... Proste ked mate prilezitost tak delate to iste co my v uplne vsetkych smeroch ..akurat ked nam date nejaku konskrutivnu kritiku tak ju prijmeme..vid nove pravidla v klane s matrosom a podobne.. a ked napisem ja moju tak hned tu spamuje kazda druha lama od vas ako som si to dovolil vobec napisat... Mavadove kecy o farmeni na seba dost vzali asi aj elleho... Ja som to tvrdil uz davno.. ale proste este musite pochopit ejdnu vec ... ze obal je dolezity... Je dobre ked mas dobre jadro, ale obal je vsetko... lebo o par mesiacov sa vas fakt nikto nebude pytat na to ako ste farmili ale akych epic bossov ste davali a podobne...

Proste na hero, lilith, ember a inych vyznamnych bossov a ktore sa zvadzaju PvP a su prestizne treba posudzovat klan... kami fakt nemozes posudzovat klan podla toho ako farmari ... Ako tu napisal Mavado sme arogatny low klan... dve slova su tam spravne... spravne to malo byt arogantny high klan...

Ember: jo tak dnes ste ho dali zrejme vy... tak to CG... je pravda ze poslednych dvoch embrov sme nemali my... pred tym sme ho cca mesic uplne spravne drzali na voditku... Smile Ber dlhsie casove obdobie... ked beries tri dni tak to dost skresluje...


Baium: jop Kami zase vedle.. uplne vyblitok co si napisal... po nahodeny serveru sme dali Baiuma hned my... potom asi 2 krat nox, potom raz my, a nakoniec bol ten utok co sme sli my a vy... a dali to nox... A kami zase ruku na srdcu ... ako si prisiel na to na toto:
citace :
Ostatně co si pamatuju tak na Baiumovi jste byli naposledy taky s náma
To ako myslis ze sme boli na BAiumovi s Vami ...to jest ked sa pustalo Unity....? Very Happy


Antik ..dalsi vyblitok ... jo dali ste ho ted..CG.... Ale zase tie fakty... neviem kde to beries... tak boli sme ako KG raz... pred tym sme boli tri krat ked dostali prsten my, WAI, Outlaws. Medzitym ho dali tak raz nox(WD) a boli tam aj casy ked zostal dost dlho neskoleny....

Co sa tyka naboru novych hracov to som snad kritizoval... ak beries ako kritiku fakt ze som skonstatoval ze sa znova celkom pekne davate s aktivitou dokopy tak to CG...

Jo a este jeden dodatok... vsetko si to zase obtocil o poctoch... takze predsa len su dolezite... ale ak si myslis ze v jeden parte date 40 lud ...tak sa dohodneme zostavis partu a My pojdeme ako cela ally ( teda 40 ludi ) a uvidime kto by vyhral... fakt vy beriete casy SoD za Buviera ako neviem co a ze to chete prekonat..ale to sa enda.. lebo vas super sa uz vie nabuffovat a zostavit party...

Co sa tyka tej poslednej vety.. ano ted uz niesme kral... ale vy ste este ani neboli a to je rozdiel..kral moze byt ten kto to vlastni 3-4 mesiace... a neviem co tu kecas daco na Bremu a podobne...

Zober si aky osud postihol Future a klan SoD... takmer na pokraji rozpadu ... a co sa stalo potom ... Zrodil sa kral. ( vid KU od oktobra do januara)

Aky osud postihol teba a NW? Takmer na pokraji rozpadu ... A co sa stalo .. NW su buffpeti ... stale si myslis ze sa mozes zrovnavat s Bremom?


To miKE --> tak od Low ma uz fakt tie vyblitky neprekvapia... fakt kritizovat styl hrania, listy... toto nechapem... mas tam take multimedialne prostredie na tej obrazovke ze je vela sposobov hrania... proste ja som zvykol na klavesnicu len skill na F4 a F1 a F2 ..... zvysok ovladam myskou... eventualne ak expim alebo proste si to ten char vyzaduje tak pouzivam aj ine klavesnicove gombiky na ovladanie skillov..ale proste u BP potrebujes rychlo konat iba s tym greater battle healom..este ak ides proti lukarom ..kde critik je skoro za cele HP.. ine skilly nepotrebujes pouzivat pohotovo... a ani nie casto... nechapem naco si budes zvykat na klvasnicu skily , ktore pouzijes lent ak s nudy..vid balance life... proste ten skill vsetci ospevuju a co je na nom take zvlastne ak mas v parte samych magov... ziadna slava... proste ked mas mogov alebo daco co malo HP tak pouzivas najme greater battle a ten som neklikal myskou.... a na F2 mam vzdy sleep ak to ten char ma... A ano rad nosim aj blessed na liste.. lebo to pokladam za dolezite... lebo PK mozte byt hocikde... a najme pocas Mass PvP akcii.... Proste radsej nesud ludi podla toho akym stylom hraju... lebo to akurat strapnis seba ak chces dakomu kazat ako ma hrat... a ako ma mat usporiadane listy a celu obrazovku... radsej kritizuj pouzivanie skilov ... to by som bral.. za BP to bolo moje prve PvP tak sa rad naucim..vid mass ress dobra skusenost... cakal som ze to resne dakoho ..ale dodrzal som tam to najdolezitejsie ... vzdy som sa pohyboval... mna tesilo najme to...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




len tak moj nazor na owning Empty
PříspěvekPředmět: Re: len tak moj nazor na owning   len tak moj nazor na owning EmptyTue Apr 08, 2008 5:01 pm

S tou tvojou lištou si ma dostal ...nechceš mi po každom pvp napísať čo si klikal ?

PS: vôbec si ma nepochopil xD
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




len tak moj nazor na owning Empty
PříspěvekPředmět: Re: len tak moj nazor na owning   len tak moj nazor na owning EmptyTue Apr 08, 2008 5:05 pm

take slohovky tu albino albino
Návrat nahoru Goto down
Logy
Anonymní




len tak moj nazor na owning Empty
PříspěvekPředmět: Re: len tak moj nazor na owning   len tak moj nazor na owning EmptyTue Apr 08, 2008 5:06 pm

miKE --> no chapem to tak ze si narazal na to ze som myskou klikal na skill greater heal na policku F5 a balance life na policku F3 a na policka ress a mass ress.... a prirovnal to k tomu ako ked kritizujes nastavenie list a podobne.. proste kazdy si zvykne na nieco ine... tak nechapme ako to mozte... kritizovat...
Návrat nahoru Goto down
Kamikadze
Nobless
Kamikadze


Po?et p?ísp?vk? : 172
Join date : 06. 11. 07
Age : 33
Location : Pragaaa

len tak moj nazor na owning Empty
PříspěvekPředmět: Re: len tak moj nazor na owning   len tak moj nazor na owning EmptyTue Apr 08, 2008 5:11 pm

Brema udělal hovno celé Future vytáhl Buvier, já byl v čele opozice - kdo jiný , všici se prdelačili k Future NW ne, NW bylo jediný kdo proti nim vždy byl a to z jediného důvodu - at je prdel. Kdyby my se stáhli dopadlo by to tak, že by jste se nudili ;-). Buvier byl ten koho jsme se báli, brema nám přišel jak chlapeček co hraje poprvé šachy, bo odchodu Buviera to s váma šlo do hajzlu.

Ku - Ku jsou 3 klany z toho jeden jak Unity nejsou to žádné legendy, to ti řekne každý. Ano tento styl jsme poprvé začali požívat my, nevymyslel jsem ho já to sem vubec neřekl, ani bych an to nemel vlohy. A Jenom ja se SH jsem složil antíka 7x ne-li vícekrát to vy se s tím poměřovat mužete těžko i před pádem SH jsme ho měli cca 2 měsíce - předtím byla era Future. Píšeš tu anprosté krávoviny a zhovadilosti o tom jak je KU best a my jsme low vy jste Hight atd.
Co se týče Epic bosu nevím jak to vidíš ty svýma růžovýma brýlema ale celému serveru je totálně u prdele jestli si vyjedete nebo nevyjedete Antku nebo Coreho, Server kouká na Antharase a Baiuma - čímž se vy zatím chlubit nemůžete.
Lilith a Ember si vyjíždi jak chces - jsou to zcela normální bosové.
Je mi totálně jedno a všem jestli si ty bose jedete nebo ne, já mluvil o kvalitách klanu solo hraní atd - farmaření jsem nezmínil snad ani jednou, mluvil jsem převážně o pomoci v klanu. Ano SoD nechodí do školy a chodí ráno bose - ste frajeři ale to vubec není podstata klanu pokud sis nevšiml.
Hera? Very Happy Logy jednou jedinkrát jsme přelívali - 2 měsíce Z5 a měli jste stejně her jako my minulý jsme na to srali a jak to dopadlo. Snad se nebojíš že si přelejeme na temnýho lukaře ;-) ono to už je jedno ;-) to ti předem prozradím. A hlavní důvod jsou ty vaše kecy - spousta lidí nám píše at jdeme s buuem a dalšíma na oly že ty vaše arogantní a namyšlený kecy se nedají snášet.
Návrat nahoru Goto down
Kamikadze
Nobless
Kamikadze


Po?et p?ísp?vk? : 172
Join date : 06. 11. 07
Age : 33
Location : Pragaaa

len tak moj nazor na owning Empty
PříspěvekPředmět: Re: len tak moj nazor na owning   len tak moj nazor na owning EmptyTue Apr 08, 2008 5:13 pm

Btw - jestli si myslíš že SoD je legenda tak se silně mýlíš, každý kdo v tom dokáže alespon trochu chodit ví, že vy jste slabí odvar původních legend SoD. když se kouknu co nabíráte viz Arthas a spol tak si někdy říkám, že musíte mít fakt nouzi
Návrat nahoru Goto down
hawkey
Nobless
hawkey


Po?et p?ísp?vk? : 108
Join date : 24. 11. 07
Location : internet

len tak moj nazor na owning Empty
PříspěvekPředmět: Re: len tak moj nazor na owning   len tak moj nazor na owning EmptyTue Apr 08, 2008 5:40 pm

Dobry den,
prisel jsem ze skoly a co nevidim - super spam/flame topic AKA konstruktivni kritika (o_O), neboj Logy, taky mi OG forum chybi. Mozna jsi to s tim topicem myslel dobre, ovsem forma, jakou jsi to podal, je k nejake konstruktivni debate naprosto nevhodna a nikdy ji pomoci takove formy nedosahnes. Pokud chces konstruktivni kritiku, potazmo debatu, je treba dodrzet alespon zakladni upravu textu, nebot to, co jsi tu vyplodil viz '...' za kazdym druhym slovem, se proste neda cist a vsechny (vcetne me) to odradi jeste pred tim, nez to vubec prelouskam. Tedy pro priste, chces-li debatovat, dobra, muzeme (ne, ze by to nekam vedlo, ale evidentne to mas rad - ja taky, na foru se bavim, ale nezapomen, jak to dopadlo minule ^^), ale je treba tvemu prispevku ci textu udelit nejakou formu, stravitelnou pro ostatni ctenare ci prispevatele.
Tot k tomu, jak jsi to podal, ted bych se rad vyjadril k tomu, co jsi vlastne podal. Nebudu tu rozebirat jednotlive body tve pseudokritiky, nebot vim, ze by to nikam nevedlo, dokonce v nekterych bodech ti i davam za pravdu, vezmu to obecne.
Nas klan na serveru pusobi docela dlouho (at uz je to Low, NW - prosim, neotevirej tu topic ja a SoD, to uz tu bylo - diky, predem) a s tim souvisi i nas nafarmeny equip, veci, ktere si pamatujeme, pusobime tu prakticky od zacatku serveru a tak si myslim, ze vime o vztazich (mezilidskych, mezialancnich - kdo s kym, kdo koho podvedl, okradl, etc.) mnohem vic, nez ty, tak to prosim, nezminuj, kdyz o tom nic nevis, jak uz jsem ti nekolikrat napsal, zkusim to jeste jednou, pak to uz opravdu vzdam. Slibuji!
Rovnez pro me neni argumentem to, ze nekdo napise: 'omg, vy mate equip/davate RBs, kdybyste ho nemeli/je nedavali, dame vas' - to je imho ciste nase/vase vec, kolik casu a energie jste hre ochotni obetovat, z cehoz pro vas/nas plynou vyhody ci nevyhody. Berme to tak, ze kdyz budu mit super equip, bude mi ve skole treba hrozit delevel, ale jeste jednou opakuji, ciste vase vec, vas problem, vas zivot, vas cas, nam to neva - tak nam to nepredhazujte.
Rozdil mezi nami a vami neni ani v equipu, ani ve skillu (doufejte ^_^), mozna trosku v casu, ktery te hre venujeme - viz predchozi odstavec, ale predevsim v tom, ze my hrajeme pro zabavu a vy (mozna bych mel pouzit jine zajmeno, mmm) si mimo te zabavy i stezujete, nadavate apod.
Uz jsi videl nekdy nekoho od nas, aby na foru zalozil flame topic? Nekoho, kdo by si stezoval, na cokoli, na GM, na hrace? Mozna vam obcas predhodime olympiadu, ale to uz je vec, ktera tu byla, je a bude a pochybuji, ze dokud tu budou urciti lide hrat, ze se ji podari eliminovat. Jasne, vyhodis mi sem screeny, kde lidi od nadavaji - i muzi maji sve dny a dokonce i KateWinslet je ma, ale snazime se tomu co nejvice vyvarovat a kdyz vychladneme, omluvime se, vyresime to. My hrajeme pro zabavu, ja vim, ze vy take, ale zkuste hrat jen pro ni.

Abych to nejak uzavrel a pokusil se shrnout, co jsem timhle prispevkem vlastne myslel a snazil rict. Nema smysl se hadat, rikat, ze tenhle klan je lepsi a tenhle je horsi - nikam to nevede, pouze k nesmyslnym topicum na forku a zneprijemneni one zabavy. Vzhuru do hry, at uz na Baiuma, Antharase, na oly nebo farmit do IT, ale hlavne - za zabavou :-).

Hawkey AKA Nuliean AKA KateWinslet
Návrat nahoru Goto down
Logy
Anonymní




len tak moj nazor na owning Empty
PříspěvekPředmět: Re: len tak moj nazor na owning   len tak moj nazor na owning EmptyTue Apr 08, 2008 5:46 pm

bohuzial vtedajsi SoD a terajsi sa nedaju zrovnavat... ich hoci boli dobry viac menej milovali... nas nenavidia.. je to uz styl hrania.. ale o sile by som netvrdil... vravim vtedy sa enemy nedalo nabuffovat.. Brema dokazal spravit s KU to co Buvier s Future... avsak nezabudaj ze kto vytvoril zaklady Future... bol to opat Brema... A brema rovnako vybudoval s KU nieco co pocas 3-4 mesiacoch Proste Ku a Future sa neda zrovnat.. nikdy sa nestretli ale vysledky su rovnake... za cias ich najvetsej slavy boli obaja jasny lidri a dominantne klany...

Co sa tyka antika a Baiuma.... tak ako nechapem kolko ich bolo od octobra do januara za cias Ku najme tych baiumov... a ted uz to je take.. no ako si pisal kral bol zosadeny..ale stale je Ku celkom v popredi....
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





len tak moj nazor na owning Empty
PříspěvekPředmět: Re: len tak moj nazor na owning   len tak moj nazor na owning Empty

Návrat nahoru Goto down
 
len tak moj nazor na owning
Návrat nahoru 
Strana 1 z 6Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Low - Dark Elmore :: Hlavní :: Volná Diskuze pro hráče DE-
Přejdi na: