Low - Dark Elmore
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Low - Dark Elmore

Klanový web - LosersOwningWorld
 
WebWeb  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  Onlinegamers.czOnlinegamers.cz  

 

 len tak moj nazor na owning

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




len tak moj nazor na owning - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: len tak moj nazor na owning   len tak moj nazor na owning - Stránka 6 EmptySat Apr 26, 2008 1:42 pm

logy pfff ty tvoje romany o picovinach si vsechny cist nebudu,proste furt meles kraviny,ani nevim co nas tu stim furt otravujes...naberte si nejaky pr0 klany a ukaz nam to ty zabijaku ... QQ Sad
Návrat nahoru Goto down
Logy
Anonymní




len tak moj nazor na owning - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: len tak moj nazor na owning   len tak moj nazor na owning - Stránka 6 EmptySat Apr 26, 2008 1:58 pm

Digo --> ale tak si to fakt precitaj ... vy ste s tym zacali... ja ten topic myslel povodne ako konstrutivnu kritiku... Smile aj som to tam popisal..len vy ste to potom zvrhli do spamu a ja som sa pridal... Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




len tak moj nazor na owning - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: len tak moj nazor na owning   len tak moj nazor na owning - Stránka 6 EmptySat Apr 26, 2008 2:14 pm

Zapoměl si říct, konstruktivní kritiku za účelem spamu, ale Logy, můžeš si přečíst můj první post co jsem ti odepsal..

Mavado napsal:
No ted jsem sice na DE skoro měsíc nehrál a když jsem přišel tak to fakt byla bída, na Baiuma online 15 lidí v celé ally, ale udělalo se co se dalo, začala motivace a lidi začínají zase hrát jako kdysi, což bylo vidět na Baiumovi, CSkách a Antíkovi.....A ti lidi maj chut a začínaj zase hrát a už tady je zase to co bylo že v 10 večer je online 15+ lidí...^^

Hraju tady teď cca měsíc (ale jak si psal jem jen tichá myška na vnt x)
Takže možná si nás motivoval ty, tím tvým spamem, ale každopádně už jsme opět na té úrovni na které jsem chtěl abychom byly, když se tendle klan založil ,)

Btw, kolik Skových bosů jste tento týden zabili ? Nebo spíš posledních pár týdnů ....^^

Každopádně tvá konstruktivní kritiká pomohla flower
Návrat nahoru Goto down
Logy
Anonymní




len tak moj nazor na owning - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: len tak moj nazor na owning   len tak moj nazor na owning - Stránka 6 EmptySat Apr 26, 2008 2:39 pm

mno Mavado za ucelom spamu Very Happy ( tam bol smajlik....) ale tak vyvolalo to slusny spam...

a S - kovych bossov ... za posledny tyzden som bol asi na 5-6 ... ..pred dvoma tyzdnami uz viacero... najme lilith a shax kazdy den... no mam taky pocit ze tento tyzden uz nebudeme nabijat tak vo velkom ako doteraz... dufam sa vsetci zasobili Very Happy

ale paradox je ze sme tusim pred 3-4 dnami dropli s kernona DR boty Very Happy Ale maju to outlaws Sad
Návrat nahoru Goto down
Kamikadze
Nobless
Kamikadze


Po?et p?ísp?vk? : 172
Join date : 06. 11. 07
Age : 33
Location : Pragaaa

len tak moj nazor na owning - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: len tak moj nazor na owning   len tak moj nazor na owning - Stránka 6 EmptySat Apr 26, 2008 3:15 pm

Logy napsal:
mno Mavado za ucelom spamu Very Happy ( tam bol smajlik....) ale tak vyvolalo to slusny spam...

a S - kovych bossov ... za posledny tyzden som bol asi na 5-6 ... ..pred dvoma tyzdnami uz viacero... najme lilith a shax kazdy den... no mam taky pocit ze tento tyzden uz nebudeme nabijat tak vo velkom ako doteraz... dufam sa vsetci zasobili Very Happy

ale paradox je ze sme tusim pred 3-4 dnami dropli s kernona DR boty Very Happy Ale maju to outlaws Sad
e.e logy pokud to beru z tvého pohledu --> Váš klan je momentálně nejhorrší na serveru, aj Draci si složili víc bosů jak vy, my vám žereme Baiumy Antharase. A jak jsi řekl, JENOM tyto skutečnosti určují kvalitu klanu.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




len tak moj nazor na owning - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: len tak moj nazor na owning   len tak moj nazor na owning - Stránka 6 EmptySat Apr 26, 2008 4:01 pm

A teď to začne zase od znova Razz
Největší péro mám stejně já!
Návrat nahoru Goto down
hawkey
Nobless
hawkey


Po?et p?ísp?vk? : 108
Join date : 24. 11. 07
Location : internet

len tak moj nazor na owning - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: len tak moj nazor na owning   len tak moj nazor na owning - Stránka 6 EmptySat Apr 26, 2008 4:10 pm

Honya napsal:
A teď to začne zase od znova Razz
Největší péro mám stejně já!
a ja mam nejvetsi prdel!
Návrat nahoru Goto down
Logy
Anonymní




len tak moj nazor na owning - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: len tak moj nazor na owning   len tak moj nazor na owning - Stránka 6 EmptySat Apr 26, 2008 4:20 pm

Kamikak--> no coment Smile ---> takze nezacne Smile
Návrat nahoru Goto down
Kamikadze
Nobless
Kamikadze


Po?et p?ísp?vk? : 172
Join date : 06. 11. 07
Age : 33
Location : Pragaaa

len tak moj nazor na owning - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: len tak moj nazor na owning   len tak moj nazor na owning - Stránka 6 EmptySat Apr 26, 2008 4:22 pm

Logy napsal:
Kamikak--> no coment Smile ---> takze nezacne Smile
jmenuju se kami blbečku nauč se psát
Návrat nahoru Goto down
Logy
Anonymní




len tak moj nazor na owning - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: len tak moj nazor na owning   len tak moj nazor na owning - Stránka 6 EmptySat Apr 26, 2008 7:06 pm

jo tesi ma Kami... inak ja som tomas.... len tak btw kedy ma Kami meniny? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




len tak moj nazor na owning - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: =)   len tak moj nazor na owning - Stránka 6 EmptySat Apr 26, 2008 7:12 pm

Stále se jen směju a směju lol!
Návrat nahoru Goto down
Kamikadze
Nobless
Kamikadze


Po?et p?ísp?vk? : 172
Join date : 06. 11. 07
Age : 33
Location : Pragaaa

len tak moj nazor na owning - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: len tak moj nazor na owning   len tak moj nazor na owning - Stránka 6 EmptySat Apr 26, 2008 9:17 pm

Logy napsal:
jo tesi ma Kami... inak ja som tomas.... len tak btw kedy ma Kami meniny? Very Happy
jsem rád, že jsi konečně pochopil že jsem kami a ne kamikak, ostatně mě zas tolik netěčí
A co se týče výrazu "meniny" tak nevím co znamená
BTW ty seš taky řeřicha
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




len tak moj nazor na owning - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: len tak moj nazor na owning   len tak moj nazor na owning - Stránka 6 EmptySat Apr 26, 2008 11:56 pm

Blbec zůstane blbcem >3 Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


Peace for logy's brain bounce bounce
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




len tak moj nazor na owning - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: len tak moj nazor na owning   len tak moj nazor na owning - Stránka 6 EmptySun Apr 27, 2008 10:17 am

Kamikadze napsal:
Logy napsal:
jo tesi ma Kami... inak ja som tomas.... len tak btw kedy ma Kami meniny? Very Happy
jsem rád, že jsi konečně pochopil že jsem kami a ne kamikak, ostatně mě zas tolik netěčí
A co se týče výrazu "meniny" tak nevím co znamená
BTW ty seš taky řeřicha
narozeniny Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




len tak moj nazor na owning - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: len tak moj nazor na owning   len tak moj nazor na owning - Stránka 6 EmptySun Apr 27, 2008 11:55 am

Honya napsal:
Kamikadze napsal:
Logy napsal:
jo tesi ma Kami... inak ja som tomas.... len tak btw kedy ma Kami meniny? Very Happy
jsem rád, že jsi konečně pochopil že jsem kami a ne kamikak, ostatně mě zas tolik netěčí
A co se týče výrazu "meniny" tak nevím co znamená
BTW ty seš taky řeřicha
narozeniny Smile

svátek ty narozenino Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




len tak moj nazor na owning - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: len tak moj nazor na owning   len tak moj nazor na owning - Stránka 6 EmptySun Apr 27, 2008 12:57 pm

pravda Razz
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




len tak moj nazor na owning - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: len tak moj nazor na owning   len tak moj nazor na owning - Stránka 6 EmptySun Apr 27, 2008 2:24 pm

svata pravda santa

Co se stalo, ze se nam to tu zastavilo? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Elleanor
Anonymní




len tak moj nazor na owning - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: len tak moj nazor na owning   len tak moj nazor na owning - Stránka 6 EmptyWed Apr 30, 2008 1:29 am

Very Happy:D:D:D lol! lol! lol!
diky...dlouho jsem se takhle nezasmal..musim tady chodit casteji Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




len tak moj nazor na owning - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: len tak moj nazor na owning   len tak moj nazor na owning - Stránka 6 EmptyWed Apr 30, 2008 3:37 am

Elleanor napsal:
Very Happy:D:D:D lol! lol! lol!
diky...dlouho jsem se takhle nezasmal..musim tady chodit casteji Wink

Jop ahoj elle Smile rád tě slyším ( btw máš úplnou pravdu....Zvláště když fórum SoD zeje prázdnotou že??? bounce bounce ) Shocked lol!
Návrat nahoru Goto down
Elleanor
Anonymní




len tak moj nazor na owning - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: len tak moj nazor na owning   len tak moj nazor na owning - Stránka 6 EmptyWed Apr 30, 2008 2:38 pm

to Mavado: zapomnel jsi jeste na server Nightmare Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Norte
Anonymní




len tak moj nazor na owning - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: len tak moj nazor na owning   len tak moj nazor na owning - Stránka 6 EmptySat Jul 19, 2008 2:37 pm

Tady by to taky shnilo a splesnivelo nebejt me! lol!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





len tak moj nazor na owning - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: len tak moj nazor na owning   len tak moj nazor na owning - Stránka 6 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
len tak moj nazor na owning
Návrat nahoru 
Strana 6 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Low - Dark Elmore :: Hlavní :: Volná Diskuze pro hráče DE-
Přejdi na: