Low - Dark Elmore
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Low - Dark Elmore

Klanový web - LosersOwningWorld
 
WebWeb  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  Onlinegamers.czOnlinegamers.cz  

 

 len tak moj nazor na owning

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




len tak moj nazor na owning - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: len tak moj nazor na owning   len tak moj nazor na owning - Stránka 4 EmptyThu Apr 24, 2008 12:27 am

Logy ze te brema taky ucil hrat bishopa??? Razz Razz
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




len tak moj nazor na owning - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: len tak moj nazor na owning   len tak moj nazor na owning - Stránka 4 EmptyThu Apr 24, 2008 12:44 am

Logy napsal:
.. a naucil to hrat aj n00by ako ja a podobne n00by u nas v klane... Smile

Remember ! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




len tak moj nazor na owning - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: len tak moj nazor na owning   len tak moj nazor na owning - Stránka 4 EmptyThu Apr 24, 2008 6:53 am

Posa napsal:
Logy ze te brema taky ucil hrat bishopa??? Razz Razz

jo Brema je naučil naprosto vše ( i to jakou rukou si mají utírat prdelky, když jdou na velkou ) Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Logy
Anonymní




len tak moj nazor na owning - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: len tak moj nazor na owning   len tak moj nazor na owning - Stránka 4 EmptyThu Apr 24, 2008 1:17 pm

Agony ---> ale to sa s nim dohodni aj ty... Vies je trapne ked mas vkuse obsrate ruky a potom ides papkat obed ... a mas nasrate v hube (vid tvoj prvy post tu Very Happy Very Happy Very Happy)


PoSa--> no rofl... to bolo kvoli mass ressu zrejme..bol to prvy mass ress v zivote Smile tak co uz ... al radsej sa kukni na tych pr0 gamerov u vas...

Meks --> EE Very Happy a ide do pvp bez toho aby videl buffy a debuffy svojich clenov... fakt pr0

Syntax --> BP... Very Happy v parte 7 ludi...traja maju meduzu ... z toho dvaja dmg dealery a on sa kuka a modli sa kym im spadne ... pr0

Banzai --> dostanete mass warrior bane... a co robi vas skvely pr0 DC .... ano pobehuje ako myska ... namiesto chantu of fury ( co je podla mna jedna z totalne zakladnych veci aby to sledoval )...ale co uz attack speed netreba... aspon ze ma MA roba set... m.atack sa hodi na DC vzdy... Very Happy Aspon musite kvoli nemu davat nejaky song navic...aby mal cooldown covka Very Happy Very Happy pr0

A hlavne vas pr0 DC ma chaty na cost... to sa oplati... vid chant of battle --> 150 many +9 --> 129 many arcana pri buffovani to stiahne o 30 % ... takze +0 --> stoji 105, 09 stoji 90 many.. rozdiel 15 many na chant... DC dava tak 6-7 buffov.... 15*7 --> 105 Very Happy Pr0 ... mozte mu povedat nech napise johnymu a spravi mu chant na HP na 7 sekund za tych 105 many... Very Happy

jo btw kami --> aj tak dik... chant na HP uz nedavam len tak s nudy Smile)) )
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




len tak moj nazor na owning - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: len tak moj nazor na owning   len tak moj nazor na owning - Stránka 4 EmptyThu Apr 24, 2008 2:10 pm

Logy napsal:
Agony ---> ale to sa s nim dohodni aj ty... Vies je trapne ked mas vkuse obsrate ruky a potom ides papkat obed ... a mas nasrate v hube (vid tvoj prvy post tu Very Happy Very Happy Very Happy)


PoSa--> no rofl... to bolo kvoli mass ressu zrejme..bol to prvy mass ress v zivote Smile tak co uz ... al radsej sa kukni na tych pr0 gamerov u vas...

Meks --> EE Very Happy a ide do pvp bez toho aby videl buffy a debuffy svojich clenov... fakt pr0

Syntax --> BP... Very Happy v parte 7 ludi...traja maju meduzu ... z toho dvaja dmg dealery a on sa kuka a modli sa kym im spadne ... pr0

Banzai --> dostanete mass warrior bane... a co robi vas skvely pr0 DC .... ano pobehuje ako myska ... namiesto chantu of fury ( co je podla mna jedna z totalne zakladnych veci aby to sledoval )...ale co uz attack speed netreba... aspon ze ma MA roba set... m.atack sa hodi na DC vzdy... Very Happy Aspon musite kvoli nemu davat nejaky song navic...aby mal cooldown covka Very Happy Very Happy pr0

A hlavne vas pr0 DC ma chaty na cost... to sa oplati... vid chant of battle --> 150 many +9 --> 129 many arcana pri buffovani to stiahne o 30 % ... takze +0 --> stoji 105, 09 stoji 90 many.. rozdiel 15 many na chant... DC dava tak 6-7 buffov.... 15*7 --> 105 Very Happy Pr0 ... mozte mu povedat nech napise johnymu a spravi mu chant na HP na 7 sekund za tych 105 many... Very Happy

jo btw kami --> aj tak dik... chant na HP uz nedavam len tak s nudy Smile)) )

1.no comment

2.tö mi povez koho mas na mysli Smile by me fakt zajimalo ci jmeno tu uvedes

3.na co poterbuje EE videt debuffy kdyz jim je stejne nezrusi ?Very Happy nato tam je ten bishop ne?Very Happy

4.omluv prosim syntaxe bezne za Bishe nechodi pac nebyly BP tak musel jit bohuzel nevi za to hrat ale to ty asi taky ne ...........tak nekritizuj jeho

5.jestli jsi si nevsiml tak kdykoliv date mass bany....tak je okamzity rebuff chant of fury a flame .) a kdyz ne tak jsou ty lidi dost chytri na to aby jsi sebou nosily lahvicky a hodili si to sami Smile btw mi ukaz kde nam chybi na videu haste a acu ...diks:)

6.jo na cost do PvP se to oplati ono na C5 teprve poznas jak moc DC úpoterbuje manu ...kdyz bude jen behat a sleepovat kazda mana dobra a kdyz mas vsechno +10 je to taky fajne
no a chant of live na power je taky fajn zas tak casto ho nedava takze je fuk kolik stoji many spis je poterba dostat ty HP nahoru ...ale ja vim buffy na +7 na time jsou husty no ...asi chodite na PvP dlohy nevim kolik 25minut???a stejne by me zajimalo proc zrovna +7?Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




len tak moj nazor na owning - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: =)   len tak moj nazor na owning - Stránka 4 EmptyThu Apr 24, 2008 2:24 pm

Logy ty tady říkáš jak kdo hraje.Se koukni na sebe jak si hrál za Bichopa....skill na jedné straně monitoru a partu na druhé straně a pak si tam pendloval myší po celim monitoru lol! :lol!:Jinak furt tady někoho soudíš....víš kdyby jses choval normálně tak ti nikdo neřekne ani slovo,ale tebe nejde vystát si jak vytahovačka žvejkačka a nemáš na to..(ani já na to nemám a proto se chovám tak jak se chovám)Ale Ty,Damahatchus jste z jednoho těstíčka,že???? Basketball
Návrat nahoru Goto down
Logy
Anonymní




len tak moj nazor na owning - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: len tak moj nazor na owning   len tak moj nazor na owning - Stránka 4 EmptyThu Apr 24, 2008 2:26 pm

1 --> no coment
2--> ja
3--> tak cancel? might, shield , resist dark attack, mental to snad ma nie, noblesse, alebo ak bude resly bez buffov tak by ho asi zbytocne healoval keby vedel ze nema buffy...proste vseobecny prehlad o tom ako je na tom parta neuskodi nikomu a uz vobec neuskodi EE - cku Very Happy

4--> to nvm...ale na 1 videu som si to vsimol... a bolo to video ked sme boli este spojenci.... A v hre naprikald posledny baium... na spawn kille..ale tak to neviem... mozno tam DC nebol alebo mal port lag.. Smile ale mass warior banov ste tam dostali a nie 1 Smile

A toto je C4 a aj tak silne pochybujem ze na C5 105 many vytrhne dakoho z biedy... a +7 su preto lebo stoja SP Very Happy ( a navyse neklam lmao chat of fury mam +8 Very Happy Very Happy ) a na expenie kaslem... a chcem mat vsetky rovnako tak preto cakam kym nahrabem vic SP ... aby som nemal +9+7+4+9+5+6+3 atd Very Happy

Nie Cska trvaju presne 20 minut.... 25 minut to neviem kde si nabral taku hlupost... proste toto nech si vezmes z kazdeho hladiska... buffy na cost sa oplatia tak na oly... tam to uz zavazi..ale nie vo full buffoch kde stopatmany je asi ako ..... Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




len tak moj nazor na owning - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: =)   len tak moj nazor na owning - Stránka 4 EmptyThu Apr 24, 2008 2:31 pm

Jo a já tady na tom Serveru jsem zatim ničeho nedosáhl tak si nevyskakuji a myslím si že ty Logy taky ne až na to,že si párkrát HERO.Nejvíce se mi líbí jak ze sebe děláš,že všechno znáš atd. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Logy
Anonymní




len tak moj nazor na owning - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: len tak moj nazor na owning   len tak moj nazor na owning - Stránka 4 EmptyThu Apr 24, 2008 2:37 pm

citace :
Logy ty tady říkáš jak kdo hraje.Se koukni na sebe jak si hrál za Bichopa....skill na jedné straně monitoru a partu na druhé straně a pak si tam pendloval myší po celim monitoru lol! :lol!:Jinak furt tady někoho soudíš....víš kdyby jses choval normálně tak ti nikdo neřekne ani slovo,ale tebe nejde vystát si jak vytahovačka žvejkačka a nemáš na to..(ani já na to nemám a proto se chovám tak jak se chovám)Ale Ty,Damahatchus jste z jednoho těstíčka,že????
Very Happy tak toto je na smiech .. tou hlaskou skilly na jednej strane monitoru a parta na druhej... no fajn ... ale to je zvyk... ano uznavam keby som to mal poukladane inak tak mozno kliknem o cca 0,01 sekundy rychlejsie ... Very Happy a navyse ak si si nevsimol tak na skilly chodim myskou len ked je na to cas Smile ale skus si lepsie kuknut moje videa ... neklikam uplne kazdy skill myskou Very Happy Ale uprimne ak tym cches povedat ze tebe trva prechod myskou nejake sekundy..tak to ta lutujem... to svoju postavicku ovladas šípkami nie? Aby si mal mys vzdy pri skilloch a party statuse...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




len tak moj nazor na owning - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: len tak moj nazor na owning   len tak moj nazor na owning - Stránka 4 EmptyThu Apr 24, 2008 2:37 pm

Všichni by chtěli být tak Pr0 jako Logy, hele ty tady kritizuješ nás, ale uvdědom si že u nás jsou ti jedinci na pvp určitě lepší než u vás...

Nebo mám kritizovat já ? Myslím že bych toho vyhrabal dost abych tady popsal půl stránky, toho kde děláte chyby, jo tys našel na našich moviečkách tady těch 5 chyb, to je docela gute....

A s těma buffama tak jestli je podle tebe lepší time než cost tak to fakt nechápu Very Happy Stejně bude muset bishop hodit ten avatar, divajn a ww za 20 minut, ale naštěstí wc buffy budou ještě dalších 5 minut navíc njn, pr0..

Upřímě být tebou tak skill je to poslední co tady vytahuju... Uvědom si co máš v klanu ty a co my... Nebo to mám udělat já ?

Lidi u vás co uznávám že to umí hrát : Brema, Ty (kromě BP), Elleanor, Vacicak (ten je hodně dobrej hráč), Oficka a dál mě už fakt nikdo nenapadá...

Pak tam máte lidi co se po půl roku hraní na De dokázali udělat nekra a owning yeah, todle je skill, nebo tam máte opravdu dobré farmaře jako Maxton a Paja, ale kde je skill ? Pajovi jsme se řehnili když byl ještě u opičáků, nebo to táhl s Ginnou ,)

Lidi za které bych se u nás postavil já - Hawkey, Jantar, Já, Avilett, Buvier, Wade, Nexus, Mike, Hypper, Elizabeth, Darkmarry, Torch, Kami (konečně si nechal poradit a nosí na WC MJ set), Padme, RIlond, Gwai prostě to jsou lidi, kteří tady hrajou dlouho a hrajou dlouho L2....(to jsem ještě na spoustu zapoměl)

A zrovna o tom skillu se s tebou hádat můžu protože vím na čem jsem, tebe jsem obdivoval jen za Duelistu, ale tím to hasne ,)


PS: já vím tebe nemůže nic rozhodit, máš na vše plně ničivou odpověd, do které nakopeš hromadu smajlíků abys zdůraznil to jak jsi nad věcí, ale tím že píšeš na naše forum a snažíš se nás tady ničit, akorát dokazuješ to jak psychicky na dně že musíš chodit spamovat tady, Logy už prosímtě přestan jseš tragéd ,)
Btw, na kolik serverech si hrál kromě DE a WE ? Jak dlouho hraješ L2 ? Co vlastně umíš než jen blbě kecat ?


Naposledy upravil Mavado dne Thu Apr 24, 2008 2:54 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




len tak moj nazor na owning - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: len tak moj nazor na owning   len tak moj nazor na owning - Stránka 4 EmptyThu Apr 24, 2008 2:49 pm

btw Logy až niekedy budeš mať Wc na main chare a aktiv na oly tak niečo hovor o enchantovaný skillou
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




len tak moj nazor na owning - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: len tak moj nazor na owning   len tak moj nazor na owning - Stránka 4 EmptyThu Apr 24, 2008 3:14 pm

Logy napsal:


Takze Brema zalozil SOD2 a vy Av3ngers... a ti ako vieme ehm... ale tak jo ... boli ste dobri... dobili ste tusim raz devastaded ..a vydrzali ste 2-3 tyzdne... Bremov Sod2 vydrzal uz ted tak 7 mesiacov... Takze to prehltni ze Brema dokazal vic ako ty.. a naucil to hrat aj n00by ako ja a podobne n00by u nas v klane... Smile

Az na to logy ze sme to pustily jinak dobre, protoze jsem mely koupenou halu kdyz nevis nepis trotle
Návrat nahoru Goto down
Logy
Anonymní




len tak moj nazor na owning - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: len tak moj nazor na owning   len tak moj nazor na owning - Stránka 4 EmptyThu Apr 24, 2008 3:37 pm

to miKe --> a ty uz prosim ta skus aspon raz citat.... -->
citace :
buffy na cost sa oplatia tak na oly...



to Mavado --> tie buffy...to je sice pravda.. mozno hras L2 dlhsie ako ja..teda urcite .. Smile Ale odporucam najprv daco vyskusat a potom pisat... vid tie buffy... proste aj do PvP su lepsie... do IT ani nehovorim... a ten rozdiel v tych buffoch je asi taky... ze DC ma PP buffy..to jest vkuse musis zvolavat celu partu k sebe aby sa daco nepokazilo...zatial co vsetko okrem Avatara ( a navyse avatara dava BP a BP ho aj potrebuje..takze narozdiel od WC buffov sa BP nemusi vyhadzovat s PT) nahodis hocikedy a hocikde... takze je to rozhodne menej starosti... ale mozno mate pr0 ally... a vsade chodite naraz.. ja som v takej ally a klane nikdy nehral a vzdy sa na dakoho caka Smile takze to je uplne najvacsia vyhoda buffov na time pocas PvP... Proste urcite to poznas ze kym sa zidete vsetci na dakom mieste tak prejde 5 minut...



a navyse to menovanie je pekne skreslujuce...na kolko s nimi hras v kalne tak to vidis.... s tych ludi co si tam napisal, keby som pisal ja tak mozem napisat akurat tak koho... avilett, ty, wade, a za ostatnych by som ruku do ohna fakt nedal..lebo ich nepoznam... ty s nimi hras tak to vies posudit...

Ja by som tvoj zoznam upravil... vyskrtol by som seba... podla mna som v klane SoD platnejsi v inych veciach ako PvP Smile ( vsak koniec koncov hram podradneho Dc ) a urcite by som tam dal par ludi --> polo, maxton, necros, damahatchus ( ci sa vam to paci alebo nie..ale v pvp je rozhodne dobry Smile ) a mozno este nejakych par dalsich ludi..ktory znesu aj low kriteria...

Ale myslim si ze u nas bude viac hracov na urovni tych co si vymenoval ty... lebo zatial sa este nestalo ... ze by vyhral ten koho bolo menej... Proste o vsetkom rozhoduje pocet a aktivita v klane... to ja tak vsetko..takze asi nieste taky dobrí ako si myslis... Len bohuzial nezijete v realite a stale si myslite ze 9 ludi od vas rozbije hocikedy 40 ludi od enemy.... ale tie casy su uz davno prec.... takze to slovicko skill, skill, skill treba nahradit pocet, pocet , pocet... ( slovicko skill mozte sudit na olympiade...tam je to 1 na 1 a tam mozte hovorit kto je sikovnejsi... a potom si mozes vypisat tych ludi ako si vypisal )


ad k tym necrom co dodat --> nebol si nahodou medzi tymi PR0 partami necrov v lete vo future? Proste vtedy leteli necrovia...vsetci maju necrov... dnes letia He...vsetci maju He....

No nicit sa vas tu nesnazim.... ako neviem ja toto pokladam za uplne normalnu diskusia...ziadne nadavky nic.. akurat sa tu najde par jedincov co to nechapeu a osocuju... ale co uz... ale ak pokladas za nicenie normalnu diskusiu...tak to je zle...

A navyse ak si nezelate diskusie tak preco tu mate tu cast fore pre verejnost? Aby vam vraveli aky ste Pr0 a uzasny Very Happy? A to aky som psychicke na dne.. to je pravda.. ale potom kde je kamikadze? Zije vobec... akurat sem zacal urazat par ludi od nas agony..tak som mu odpovedal a kamikadze sem zacal rypat a spamovat.. on moze a ja nie? alebo co? Very Happy


jo a k tym serverom... mas pravdu nevypawnili ma na supreme takze som vlastne lama... sry... ze som si dovolil vobec otvorit hubu, kedze som nehral na Supreme....
Návrat nahoru Goto down
Logy
Anonymní




len tak moj nazor na owning - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: len tak moj nazor na owning   len tak moj nazor na owning - Stránka 4 EmptyThu Apr 24, 2008 3:38 pm

Padme --> jj neviem... ale ty zase nevies ze som mal skoro hodinky z vodotryskom ale potom prisiel IT a vzal mi ich..ale skoro som ich mal...takze ked nevies nepis trotle...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




len tak moj nazor na owning - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: len tak moj nazor na owning   len tak moj nazor na owning - Stránka 4 EmptyThu Apr 24, 2008 3:54 pm

Logy já nehrál jenom na Supreme těch servrů bylo o hodně víc, jen tak FF - DKtech (tam jsem začal), Dark Age, Dark Angells, DE, WE, Nightmare, Supreme, Confidental
Píšu jen servry, na kterých jsem hrál aspon měsíc + a něco dokázal

Nejvíc mě co do hraní naučil DE a Supreme (tam jsem zjistil že nejsem tak pr0 x))

Za nekra jsem chodil chvíli o prázdninách ho vystřídalo sph, nekro je u mě pořád low...

Myslíš že je v modě HE? Upřímě kolik tady bylo fighters paret aktivních na CS než vzniklo LOW ? ? Na todle mi asi neodpovíš....

A myslíš že HE je snad lepší ? Není, je to blbost, je to C4ka, dobrej hráč toho lukaře prostě zničí, my udělat dvě mage party s tím full buffem co nosíme, tak to je to samý jak za ty lukaře tod vše...

Jo Damahatchus je strašně dobrej hráč no, tak, z těch lidí cos dopsal bych bral toho Pola no, Maxton fakt nee, umí jen s full buffem a má dobrej ping tod vše...

A ty buffy na time, k tomu se vyjadřovat nebudu je to tvůj názor, tak samo jako buff Hawk Eye vid ?

A jo Supreme mě naučil, a naučil mě hodně, proto si myslím že toho vím o hraní víc než ty, tak samo jako Buvier (kterej hraje u nás, myslím že jako CL si ho ještě pamatuješ ,))

PS: psal si tu slohovku dlouho, promin já to píšu z patra...


Jo, a od naší poslední diskuze, jak si nám strašně smál že jsme nuly, tak co ted ? Kolik jste zabili za poslední dva týdny Skových RBček ? Antík ? Baium ?

A ten tvůj slibovanej fight ? 18vs18, žádní noklani, prostě LOW vs SoD ?
Přece si nebudem lhát, 2 party nesložíte..^^

Nemám důvod, tě strapnovat, nebo tě urážet, nemám to rád, neurážím a nesoudím enemy, všechno co napíšu je jen reakce !
Návrat nahoru Goto down
Logy
Anonymní




len tak moj nazor na owning - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: len tak moj nazor na owning   len tak moj nazor na owning - Stránka 4 EmptyThu Apr 24, 2008 4:13 pm

Mavado --> no ja hral na DE, WE, a potom este 2 low servery... a mozno vies ako ja.. ale myslim si ze to uz asi nebude otazka toho na kolkych serveroch si hral.... ale tak odpovedz uprimne... Je lepsie usetrit v mass pvp 30 na 30 120 MP +- alebo mat buffy o 5-6 minut dlhsie... Ako samozrejme k enchantu na time a expenie sa ani nevyjadrujem..to snad sa zhodnu vsetci Smile


Ale najlepsie bude ak to vyskusas..... proste mas SR ko ti to staci... daj si full buff a choj strielat do p.defky 1200 a do p.defky 1300. To iste su aj buffy... najdi si dakeho buffpeta... choj do ITcka s cost a time a choj do PvP s cost a time...

Je tazko poveadt ci je HE parta najlepsia... nikto tu neskusil partu fighterov glad, destro a podobne... ale rozhodne ti magovia ... ak tu bude SPS, socky...tak to je v pohode... koniec koncov 1 PvP bolo o Baiuma ze vy prevazne za lukarov my za magov a vyhrali sme.. ALe k tomu som sa nevyjadroval... som sa vyjadroval ze HE je v mode teraz ako predtym necro... takze ja som s tym chcel povedat ze ked nasi clenovia su lamy, za to ze spravili za pol roka necra tak vasi su lamy, za to ze spravili za pol roka He - cka.. Smile


Co sa tyka predtym nez vzniklo low... tak chodili za He party NW, a este KoD a potom od nas my a sem tam outlaws... ale je pravda ze na DE tieto party na CS zacali ako prvy vyuzivat NW... ale myslim to nieje podstatne... autorske prava na to asi nemaju...

Co sa tyka toho... tak dobry hrac je len ten kto ma dobry komp a dobry net... takze to je dost dolezite... lebo clovek co ma lagy asi bude na CS tazko platny.... Smile

A ja nepopieram ze si lepsi hrac ako ja... a ze hras dlhsie ako ja... a ani neodsudzujem vsetky rady od teba alebo od vas.. ale otazku mas vyssie 120 MP alebo 25 minut buffy? To je na kazdeho zvazeni... Ako vyhovaral som ti snad ked si vravel to o tom lethale a hamstringu... to som pokladal za rozumne... tak som sa nehadal ze to nepomoze...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




len tak moj nazor na owning - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: len tak moj nazor na owning   len tak moj nazor na owning - Stránka 4 EmptyThu Apr 24, 2008 4:16 pm

Logy napsal:
Padme --> jj neviem... ale ty zase nevies ze som mal skoro hodinky z vodotryskom ale potom prisiel IT a vzal mi ich..ale skoro som ich mal...takze ked nevies nepis trotle...
Me je uplne u prdele cos mel klidne si mej aj hovno na provasku a chod si snim do parku na prochazku trotle
Návrat nahoru Goto down
Logy
Anonymní




len tak moj nazor na owning - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: len tak moj nazor na owning   len tak moj nazor na owning - Stránka 4 EmptyThu Apr 24, 2008 4:16 pm

mno ja neviem editovat ...


takze ... Mavado ale ja som bol ten kto tvrdi ze pocet nerobi vitazov?? Ja viem..proste momentalna nasa ally nieje schopna kvoli poctu dat antika.. a Baiuma dame len tazko... lebo vas je proste viac...

Ako si to popisal..mas pravdu ..momentalne 2 party neslozime... Bohuzial... robime co mozme.. ale bohuzial vsetko o pocte a aktivite clenov.. a s tym nenarobi nikto nic... Smile
Návrat nahoru Goto down
Logy
Anonymní




len tak moj nazor na owning - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: len tak moj nazor na owning   len tak moj nazor na owning - Stránka 4 EmptyThu Apr 24, 2008 4:18 pm

to Padme --> no vidis... teraz si pekne popisal to co si vsetci myslia o tom ze ste mali CH... asi to iste co o mojich hodinkach z vodotryskom... nikoho to nezaujima Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




len tak moj nazor na owning - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: len tak moj nazor na owning   len tak moj nazor na owning - Stránka 4 EmptyThu Apr 24, 2008 4:45 pm

Logy napsal:

Syntax --> BP... Very Happy v parte 7 ludi...traja maju meduzu ... z toho dvaja dmg dealery a on sa kuka a modli sa kym im spadne ... pr0

Logy asi nevis, co to jsou LAGY...ja vim, ze ty si "BEST" Cardinal Cool ...jdi si picovat jinam...nechtel sem se teto debaty vubec ucastnit, ale nedal si mi navyber
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




len tak moj nazor na owning - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: len tak moj nazor na owning   len tak moj nazor na owning - Stránka 4 EmptyThu Apr 24, 2008 5:08 pm

Logy napsal:
Brema dokazal vic ako ty.. a naucil to hrat aj n00by ako ja a podobne n00by u nas v klane... Smile
nad timto jsem se vazne perfektne pobavil vazne lepsi hlasku jsem za posledni tyden asi neslysel Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Kamikadze
Nobless
Kamikadze


Po?et p?ísp?vk? : 172
Join date : 06. 11. 07
Age : 33
Location : Pragaaa

len tak moj nazor na owning - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: len tak moj nazor na owning   len tak moj nazor na owning - Stránka 4 EmptyThu Apr 24, 2008 5:10 pm

lOgy Very Happy vaše ally není momentálně schopná ( kuli počtu) dát Antíka hm na to lze jen odpovědět : HAHAHAHA

KG ve 2 klanech 2x vyjeli Antíka bez větších problémů, takže počtem to doopravdy není.

Na ty tvý mrdky opravdu odpovídat ani nebudu. Jen se zastavím u tvýho super kecu ohledně DC bufů. S klasickýma bufama pro Luk partu ušetřím cca (samozřejmě s použitím A. ) 500-600 many, vcetně COv ... nvm jak ty ale s modetním využíváním warrior bejnů popř magic + Hero pole, cancel atd se rebufuje v jednom kuse. Raději ušetřím manu než abych si mohl běhat o 5 minut déle.
Jestliže bereš DoomCry jak jsi řekl "nudný" nebo jak si to dementně označil DC tak to seš imbra frejer. Pokud vím, máš v klanu samý super lidi, proč nechodíš za toho svýho best lukaře? Snad se ostatní nebojí aby si to posral ......
Jestli ty za DC stojíš v zadu, čumíš blbě a ještě k tomu máš na VT svoje slavný projevy goot, ja beru v Luk parte DC jako mírného tanka, proto pobíhám jak myšla a směju se jak mi vaši magávé dávají za 150

BTW --> SoD(2) 7 měsíců? hmmm R0Fl ty jsi měl uvolnění z matematiky co

P.S prosím tě, tady nejseš na OG forku nauč se editovat (takové ty nůžky) nepotřebujeme sledovat jak tady vedeš neúprosně monoglogy ..... tady Hrabě písař ani nic podobného nebudeš. ...


Naposledy upravil Kamikadze dne Thu Apr 24, 2008 5:12 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Logy
Anonymní




len tak moj nazor na owning - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: len tak moj nazor na owning   len tak moj nazor na owning - Stránka 4 EmptyThu Apr 24, 2008 5:12 pm

citace :
Logy asi nevis, co to jsou LAGY...ja vim, ze ty si "BEST" Cardinal Cool ...jdi si picovat jinam...nechtel sem se teto debaty vubec ucastnit, ale nedal si mi navyber


citace :
Co sa tyka toho... tak dobry hrac je len ten kto ma dobry komp a dobry net... takze to je dost dolezite... lebo clovek co ma lagy asi bude na CS tazko platny.... Smile

Citate vy nieco nez nieco napisete?


citace :
nad timto jsem se vazne perfektne pobavil vazne lepsi hlasku jsem za posledni tyden asi neslysel Very Happy
Smile nj trosku prehane... ale spravil dost mno... ako pomery vsetci poznaju... klan sod prakticky zacinal od zaciatku... Smile
Návrat nahoru Goto down
Logy
Anonymní




len tak moj nazor na owning - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: len tak moj nazor na owning   len tak moj nazor na owning - Stránka 4 EmptyThu Apr 24, 2008 5:24 pm

owned by Kamikadze ...hambim sa Very Happy


500-600 many ... obrovsky sa ti smejem do oci Very Happy fakt... velmi velmi velmi... prosim upresni mi tych 500-600 many.... Very Happy fakt owned by kamikadze


fajn..kami zase ako jediny nechape... ste sice 3 klany... my len 2 .. ale ide o pocet ludi.... my dame dokopy max 25-30 ludi ...vy 50+ ... to je ten rozdiel... ja viem... je to tak.. a pisal som to vyssie.... Bohuzial nemame ludi aby sme dali antika.... a Baiuma dame taky dost tazko...

Ad k Dc v parte lukarov... ano ano ... ako iste vies som zrovna ten co stoji vzadu Very Happy beham tam tiez... ale behat, sem tam daco hodit a inak fakt len nic nerobit nieje azt ake obtiazne ako strialt za lukara ..asi sa ta dotklo ze niesi ten kto hra u vas prve husle..ale ked hras DC tak sa s tym musis zmierit Smile


citace :

BTW --> SoD(2) 7 měsíců? hmmm R0Fl ty jsi měl uvolnění z matematiky co
polovica septembra, oktober, november, december, januar, februar, marec, april ... ako rikam...owned by Kamikadze ..

citace :
P.S prosím tě, tady nejseš na OG forku nauč se editovat (takové ty nůžky) nepotřebujeme sledovat jak tady vedeš neúprosně monoglogy ..... tady Hrabě písař ani nic podobného nebudeš. ...
total owned by Kamikadze...


Tak pan hrabe Kamikadze ja som anonym ... to by ste mali pr0 forum keby moje prispevky mohol hocikto editovat... kedze ja tu registrovany niesom..ty hrabe...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




len tak moj nazor na owning - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: len tak moj nazor na owning   len tak moj nazor na owning - Stránka 4 EmptyThu Apr 24, 2008 7:44 pm

Logy napsal:

Co sa tyka toho... tak dobry hrac je len ten kto ma dobry komp a dobry net... takze to je dost dolezite... lebo clovek co ma lagy asi bude na CS tazko platny.... Smile

Kazdy ma obcas lagy...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





len tak moj nazor na owning - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: len tak moj nazor na owning   len tak moj nazor na owning - Stránka 4 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
len tak moj nazor na owning
Návrat nahoru 
Strana 4 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Low - Dark Elmore :: Hlavní :: Volná Diskuze pro hráče DE-
Přejdi na: